אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אפל תשיק ב-100 מדינות את שירות הווידאו בסטרימינג שלה

אפל תשיק ב-100 מדינות את שירות הווידאו בסטרימינג שלה

השירות יושק בארה"ב בחצי הראשון של 2019, ויכלול תכני מקור בחינם לבעלי מכשירי אפל. כמה חודשים לאחר ההשקה, יגיע השירות לשווקים רבים במהירות, מה שיציב אותו בתחרות ישירה עם נטפליקס ואמזון פריים וידאו

24.10.2018, 11:17 | עומר כביר

שירות הסטרימינג העתידי של אפל צפוי לפעול ביותר מ-100 מדינות - כך לפי דיווח של אתר The Information. לדברי מקורות, אפל פועלת כדי להשיק את השירות החדש בארה"ב בחציון הראשון של 2019, ותשיק אותו בשאר העולם כמה חודשים לאחר מכן.

קראו עוד בכלכליסט

הדבר יהפוך את אפל למתחרה שוות ערך בשירותים כמו נטפליקס ואמזון פריים וידאו, שגם להם תפוצה גלובלית רחבה; נטפליקס זמין ב-190 מדינות והשירות של אמזון ב-200. מוקדם יותר החודש דיווחה סוכנות בלומברג שתכני המקור בשירות יהיו זמינים בחינם לבעלי מכשירים של אפל. ב-The Information מוסיפים שמשתמשים יוכלו לשלם כדי לקבל גישה לשידורים ותכנים של ערוצי טלוויזיה שונים, בדומה לאופציה שקיימת למנויי אמזון פריים וידאו בארה"ב, בריטניה, גרמניה ויפן.

על הכוונת: נטפליקס ואמזון פריים וידאו. מטה אפל, צילום: רויטרס על הכוונת: נטפליקס ואמזון פריים וידאו. מטה אפל | צילום: רויטרס על הכוונת: נטפליקס ואמזון פריים וידאו. מטה אפל, צילום: רויטרס

אפל כבר החלה לנהל מגעים עם ערוצים על התשלום שתעביר כדי לשדר את התכנים שלהם. ואולם, ההיצע לא צפוי להיות זמין בכל מדינה שבה יפעל השירות, בין השאר לאור העובדה שחלק מהערוצים לא זמינים בכל מקום. HBO, למשל, לא פעילה ישירות במדינות רבות מחוץ לארה"ב אלא מוכרת רישיון שימוש בתכנים שלה לשחקניות מקומיות.

בשנה שעברה נודע שאפל משקיעה יותר ממיליארד דולר בתכנים מקוריים מיוצרים מוכרים, ובהם מספר סדרות חדשות שתיצור אופרה ווינפרי במסגרת חוזה רב-שנתי, תוכניות ילדים מיוצרי רחוב סומסום, גרסה מחודשת לאנתולוגיית המדע הבדיוני Amazing Stories מבית היוצר של סטיבן ספילברג, תוכנית יומית באירוח רייס וויתרספון, עיבוד טלוויזיוני לסדרת המוסד של אייזיק אסימוב, סדרה של הבמאי מ. נייט שאמלאן וסדרה של רונלד די. מור, יוצר הגרסה המחודשת של באטלסטאר גלקטיקה.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות