אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
המשאיות הזעירות והחשמליות של GOUPIL הצרפתית הגיעו לישראל צילום: בני דויטש

המשאיות הזעירות והחשמליות של GOUPIL הצרפתית הגיעו לישראל

הדגם העיקרי של החברה הוא טנדר ה-G4 שמגיע בגרסאות שונות: גרסת פיק אפ עם ארגז אחורי פתוח, וואן סגור, וואן בעל מתקן קירור ומשאיר זעירה לפינוי אשפה. ה-G4 יכול לנסוע במהירות של עד 50 קמ"ש. מחירו יחל ב-105 אלף שקל

24.10.2018, 18:42 | תומר הדר

ד.ל.ב מוטווספורט מקבוצת דוד לובינסקי, יבואנית פיג'ו וסיטרואן משיקה היום בישראל את כלי הרכב התפעוליים של חברת GOUPIL.

GOUPIL הצרפתית מייצרת משאיות זעירות המיוצרות במספר גרסאות, לצורך עבודה עירונית. GOUPIL עצמה הוקמה בשנת 1996 ומאז יצרה מעל 20 אלף כלי רכב.

GOUPIL עצמה נמצאת בבעלות יצרנית הטרקטורונים פולאריס מאז שנת 2011. יודגש כי הרכבים החשמליים של GOUPIL נושאים לוחית רישוי צהובה רגילה המתירה להם, מתוקף היותם רכבים חשמליים זעירים, לנסוע במהירות עירונית של עד 50 קמ"ש.

הגרסאות השונות לרכבי G4, צילום: בני דויטש הגרסאות השונות לרכבי G4 | צילום: בני דויטש הגרסאות השונות לרכבי G4, צילום: בני דויטש

הדגם העיקרי של GOUPIL נקרא G4 ומיועד לשימוש עירוני במספר גרסאות: גרסת פיק אפ (טנדר עם ארגז אחורי פתוח), TIPPER, כלומר טנדר המצויד בארגז שניתן להטות, וואן סגור, וואן בעל מתקן קירור וגם משאית זעירה לפינוי אשפה עירוני.

ה-G4 באורך של 358 סנטימטרים בלבד (לשם השוואה, רוב המכוניות המשפחתיות בן באורך ארבעה מטרים) וברוחב של 120 סנטימטרים. כושר ההעמסה, למרות שמדובר ברכב זעיר, הוא 1,157 קילוגרמים וכושר הגרירה הוא עד טון בכביש עירוני. ה-G4 עצמו מצויד במנוע חשמלי המפיק 10 קילוואט ו-5.5 קג"מ ומוזן על ידי סוללת ליתיום איון. טווח הנסיעה הוא עד 140 קילומטרים והטעינה יכולה להתבצע גם משקע ביתי. מחירו של GOUPIL G4 מתחיל ב-105 אלף שקל.

 , צילום: בני דויטש צילום: בני דויטש  , צילום: בני דויטש

 , צילום: בני דויטש צילום: בני דויטש  , צילום: בני דויטש

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות