אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עו"ד עמית לדרמן שפתח בוטיק לפני שנה מצטרף למשרד גדול

בלעדי לכלכליסט

עו"ד עמית לדרמן שפתח בוטיק לפני שנה מצטרף למשרד גדול

ל"כלכליסט" נודע כי לדרמן יעמוד בראש מחלקת חדלות הפרעון של משרד עמר רייטר ז'אן שוכטוביץ ושות'

24.10.2018, 20:06 | ענת רואה

פחות משנה אחרי שיצא לדרך עצמאית והקים משרד בוטיק, עו"ד עמית לדרמן מצטרף למשרד עורכי דין גדול בכדי לעמוד בראש מחלקת חדלות הפירעון.

קראו עוד בכלכליסט

ל"כלכליסט" נודע כי לדרמן וצוות משרדו יצטרפו בקרוב למשרד עורכי הדין עמר רייטר ז'אן שוכטוביץ ושות'. לדרמן יהיה שותף בכיר במשרד המונה מעל 100 עורכי דין.

לדרמן (48) עזב בנובמבר 2017 את משרדו של עו"ד שלמה נס והקים משרד בוטיק. הוא מתמחה בתיקים מורכבים של חדלות פירעון והוביל בין היתר את השיקום וההבראה של אשבל טכנולוגיות (כיום פריוריטי סופטוור), קבוצת ספורט ורטהיימר, אאורה השקעות, איל מקיאג', וכן פירוק וכינוס נכסים של קבוצת אלרן השקעות.

עו"ד עמית לדרמן עו"ד עמית לדרמן עו"ד עמית לדרמן

עו"ד אמיר עמר מסר בתגובה: "הצטרפותו של עו"ד לדרמן וצוותו למשרדנו היא חלק נוסף בשורת המהלכים שהובלנו השנה על מנת להרחיב את קשת השירותים המשפטיים שמעניק המשרד ללקוחותיו. עו"ד לדרמן הוא תוספת איכותית התורמת לפיתוח תחומי ההתמחות של המשרד ולמובילות שלו בשוק".

עו"ד לדרמן מסר בתגובה ל"כלכליסט": "משרד הבוטיק שהקמתי מצליח ומשגשג, קיבלתי הצעות ממשרדים מובילים להקים מחלקת חדלות פירעון, ולאחר ששקלתי את כולן, אני שמח על הצטרפותי למשרד AYR שנמנה על צמרת המשרדים בישראל, כשותף בכיר וראש מחלקת חדלות פרעון".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות