אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חברת "מבנה" מכרה בניין משרדים במגדל העמק ב־25 מיליון שקל צילום: אלעד גרשגורן

חברת "מבנה" מכרה בניין משרדים במגדל העמק ב־25 מיליון שקל

בעבר המבנה הושכר לחברת מיטרוניקס, אך לפני כשלוש שנים החברה עזבה לטובת מבנה חדש שהקימה, וכיום רק כ־2,000 מ"ר בבניין מושכרים

25.10.2018, 08:58 | דותן לוי

חברת מבנה מכרה לחברת שתית בניין משרדים במגדל העמק בתמורה ל־25 מיליון שקל, כך נודע ל"כלכליסט".

מדובר בבניין שממוקם באזור התעסוקה רמת גבריאל, בסמוך למפעל של חברת טאואר. הבניין בן ארבע קומות, משתרע על שטח של כ־20 אלף מ"ר, וכולל גם חניון תת־קרקעי וחניון חיצוני שבהם כ־400 חניות ביחד. עלות המכירה משקפת מחיר של כ־1,250 שקל למ"ר, פחות מעלות בנייתו לפני יותר מעשור.

מפעל טאוור גאז באזור התעשייה במגדל העמק, צילום: אלעד גרשגורן מפעל טאוור גאז באזור התעשייה במגדל העמק | צילום: אלעד גרשגורן מפעל טאוור גאז באזור התעשייה במגדל העמק, צילום: אלעד גרשגורן

בעבר המבנה הושכר לחברת מיטרוניקס, אך לפני כשלוש שנים החברה עזבה לטובת מבנה חדש שהקימה, וכיום רק כ־2,000 מ"ר בבניין מושכרים. דמי השכירות בבניין הם כ־30 שקל למ"ר, ובמקרה שהבניין יושכר במלואו, התשואה יכולה להגיע עד 25% ממחיר הרכישה.

מבחינת חברת שתית מדובר בהרחבת תחום הנכסים המניבים. כיום החברה מסיימת בניית מרכז לוגיסטי בקריית ים בשטח של כ־2,000 מ"ר, ומנהלת מגעים להשכרתו לחברת הדואר, וכן נמצאת בשלבי תכנון והיתרים של מרכז נוסף בקריית אתא (ברחוב דרך חיפה) בשטח של 6,000 מ"ר. כמו כן בונה החברה מלון במושבה הגרמנית בחיפה, אשר יכלול גם כ־3,000 מ"ר מסחר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות