אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בעלי המניות בדמרי יצביעו על העלאת שכר לבניו של בעל השליטה צילום: אוראל כהן

בעלי המניות בדמרי יצביעו על העלאת שכר לבניו של בעל השליטה

יגאל דמרי, בעל השליטה בחברת הבנייה י.ח. דמרי, מכנס אסיפת בעלי מניות לאישור הגדלת עלות שכרם של הבנים חזי ואופיר ב-4,000 שקל ו-6,000 שקל לחודש בהתאמה

28.10.2018, 11:09 | צלי גרינברג
חברת הבנייה י.ח. דמרי הודיעה בסוף השבוע שמחר (ב') תתכנס אסיפת בעלי מניות שבמסגרתה יצביעו על תנאי שכרם של חזי ואופיר דמרי, בניו של בעל השליטה יגאל דמרי.

קראו עוד בכלכליסט


על פי הדיווח, עלות שכרו של הבן חזי, המשמש כסמנכ"ל רכש ולוגיסטיקה ואחראי ביצוע פרוייקטים בחו"ל, עומדת כיום על 70 אלף שקל. הבקשה היא להעלות את עלות שכרו ל-74 אלף שקל, וללא תקרה בכל ההוצאות שניתן לקשור לחברה. סך הבונוסים שניתנו לחזי בשנים 2016 עד 2018 עומד על 414 אלף שקל.

יגאל דמרי, צילום: חיים הורנשטיין יגאל דמרי | צילום: חיים הורנשטיין יגאל דמרי, צילום: חיים הורנשטיין

           

 

האסיפה תצביע גם על העלאת שכרו של הבן אופיר, המשמש כמנהל מחלקת שינויי דיירים בחברה. עלות השכר של אופיר עומדת על 27 אלף שקל בחודש והאסיפה תבקש להעלות אותה ל-33 אלף שקל. החברה דיווחה כי היא מבקשת מהאסיפה לאשר לו גם מענק בגובה של 50 אלף שקל בגין ביצועי עבר הנוגעים לשנת 2017.

יגאל דמרי הוא המחזיק העיקרי במניות החברה, עם 67%. מצטרפת אליו מיטב דש כבעלת עניין עם החזקות של כ-7%. התשואה על מניית דמרי מתחילת השנה עמדה על 1.1% בלבד ומתחילת החודש היא בתשואה שלילית של 2%-.

י.ח. דמרי הוקמה ב-1989 כחברת בנייה למגורים, ייזום פרוייקטים ונדל"ן מניב וכיום פועלת הן בישראל והן בחו"ל. היא הונפקה ב־2004 לפי שווי של 200 מיליון שקל ובחודשים האחרונים היא מצליחה לייצב את שווי השוק שלה מעל רף מיליארד השקלים.

הוצאות ההנהלה של החברה כוללות עלויות שכר יחסית גבוהות לדמרי ולמשפחתו, והחברה ציינה בדו"ח השנתי שלה ל-2017 כי יגאל דמרי נהנה מעלות שכר, כולל בונוסים, של כ-4.65 מיליון שקל.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות