אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מהפך בדיוטי פרי: אופיס דיפו תחליף את א.ל.מ בחנות האלקטרוניקה בנתב"ג צילום: נמרוד גליקמן

מהפך בדיוטי פרי: אופיס דיפו תחליף את א.ל.מ בחנות האלקטרוניקה בנתב"ג

בעלת מותג אופיס דיפו זכתה במכרז להפעלת חנויות אלקטרוניקה ומחשבים בטרמינל 1 ובטרמינל 3 בנתב"ג. היא תחליף את א.ל.מ החל מפברואר 2019

28.10.2018, 17:38 | אורנה יפת

זוכה מפתיעה במכרז על חנות החשמל והאלקטרוניקה בדיוטי פרי בנתב"ג. חברת אופיס 3000 בע"מ, בעלת רשת חנויות אופיס דיפו, זכתה במכרז לניהול והפעלה של חנות מוצרי האלקטרוניקה והחשמל, ותחליף את רשת אלמ שהפעילה את החנות במשך שש שנים.

אופיס דיפו הציעה במכרז סכום של 53.9 מיליון שקל, כאשר דמי ההרשאה המינימליים אותם דרשה רשות שדות התעופה עמדו על 38 מיליון שקל וכ-6 מיליון שקל נוספים עבור שטחים ציבוריים ומחסנים. כאשר אלמ זכתה בזכיון על החנות בשנת 2012 עמדו דמי ההרשאה שדרשה רשות שדות התעופה על 25 מיליון שקל.  

סניף של אופיס דיפו בשפיים, צילום: נמרוד גליקמן סניף של אופיס דיפו בשפיים | צילום: נמרוד גליקמן סניף של אופיס דיפו בשפיים, צילום: נמרוד גליקמן

 

החנות ממוקמת באולם הנוסעים היוצאים, בטרמינל 3. חנות נוספת בה זכתה אופיס דיפו היא חנות החשמל בטרמינל 1 בנתב"ג. אופיס דיפו תיכנס לדיוטי פרי בינואר 2019.

עבור אלמ מדובר בהפסד הכנסות של 320 מיליון שקל – מחזור המכירות אותו גלגלה החנות בטרמינל 3 והחנות באולם היוצאים בטרמינל 1 בשנת 2017. החוזה של אופיס דיפו הוא לתקופה של שש שנים עם אופציה לשלוש שנים נוספות.

אופיס דיפו תפעיל חנות אחת באולם הנוסעים היוצאים בטרמינל 3 על שטח של כ-620 מ"ר וחנות נוספת באולם היוצאים בטרמינל 1 על שטח של כ- 280 מ"ר.

החברה תוכל למכור על פי המכרז מוצרי אלקטרוניקה בידורית, מוצרי טיפוח חשמליים, סוללות, ציוד היקפי למחשבים, מוצרי צילום, מחשבים ניידים, טלפונים סלולריים, טאבלטים, נגני מוסיקה, מכשירי ניווט, קונסולות, ומשחקי טלוויזיה. החל מינואר 2020 לרשות שדות התעופה תעמוד האופציה לאפשר לאופיס דיפו למכור גם דיסקים (מוסיקה ו- DVD), אביזרים נלווים לתחום המוזיקה כגון אוזניות, מעמדים לתקליטורים, תקליטורים ריקים וערכות ניקוי.

מנכ"ל אופיס דיפו, מנשה זילכה, אמר בשיחה ל"כלכליסט": "לא הופתענו. ניגשנו בצורה צלולה, מודעת ומחושבת. יש לעסק הזה סינרגיה מלאה לפעילות של אופיס דיפו. יש תנועה גבוהה של ישראלים שיוצאים לחו"ל וקונים פחות ופחות בישראל, והחנות בדיוטי פרי היא עוד מקור הכנסה לאופיס דיפו. התחזיות אומרות שכמות הנוסעים הולכת וגוברת והמכרז הזה הוא לתשע שנים. האם בעוד תשע שנים יהיו רק 10 מיליון נוסעים שיעברו בשדה התעופה? כנראה שלא. יהיו יותר נוסעים, והחנות בדיוטי פרי מושפעת מתנועת הנוסעים והמכירות בה יעלו בעוד המגמה של הקמעונאות בישראל מראה שהמכירות בארץ יורדות".

רני צים, יו"ר אופיס דיפו, אמר: "הזכיה במכרז בדיוטי פרי שמה את אופיס דיפו על המפה והינה צעד נוסף בגידול והצמיחה של הפעילות הקמעונאית של קבוצת רני צים".  

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות17 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

17.
המדינה הינה השוררת הגדולה והמסוכנת מכולם
מדינה מטורפת ממשלה מטורפת ואנחנו כנראה עם מטומטם, מביאים ירקות ופירות מטוריקה, מרוססים , מושקים בחיי ביוב, כדי להוזיל את יוקר המחייה. .. מפנים שטחי חקלאות שנתפסים עי בדואים וערבים ובאותה נשימה ומלחמה ביוקר המחיה דורשים 5 מיליון שח שכירות על חנות... מי אתם חושבים משלם את השוד הזה?? אנחנו ציבור מטומטם שמשלם על כול מכשיר הרבה יותר.כסף מבחול ... ואז אומרים לנו שאחרים אשמים : הריכוזיות, הטייקונים.. כולם אשמים חוץ מהשודדת הגדולה מכולם - המדינה
ציוני גאה  |  24.01.19
15.
הבדל גדול בין הרשתות!
אלמ חשמל התייחסו לחנות נתבג כקהל שבוי ואין לו ברירה אין שום מבצעים בחנות אופיס דיפו תשבוא מחירים בשוק עם מבצעים וללא תפיסה של קהל שבוי בדיוק להפך רני צים בא מכמעט חינם כל חייב וזה המוטו של אופיס דיפו החדשה חד משמעי יהיה שינוי שישרת את כל הצדדים בעיקר את הלקוחות
הבדל גדול!!!  |  01.11.18
14.
לא כל מכרז זהב בו
אני לא בטוח שאלמ ממש עצובים שהם יוצאים מנתבג אני כן בטוח שיהיה מאוד קשה עד בלתי אפשרי להרוויח כסף במחירים כאלה ובוודאי בתקופה בה אנשים ממעטים לקנות את מוצרי החשמל בדיוטי פרי ומעדיפים לקנות ברשת . יש מכרזים עם מחזורים גדולים אבל בלי פרנסה ....
הנוסע המתמיד  |  31.10.18
לכל התגובות