אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אפי נוה יועמד לדין בכפוף לשימוע בעבירות קבלת דבר במרמה צילום: עמית שעל

אפי נוה יועמד לדין בכפוף לשימוע בעבירות קבלת דבר במרמה

מחקירת המשטרה עולה כי עם קבלת אישור המעבר, מסר אותו עו"ד נוה לבת זוגו שעברה באמצעותו בשער, ואילו הוא נצמד לגבה של אישה אחרת "צעד מאחוריה ובעקבותיה בזריזות, וכך השתחל", טוענת הפרקליטות

28.10.2018, 20:03 | ענת רואה

יו"ר לשכת עורכי הדין אפי נוה יועמד לדין בכפוף לשימוע. כך הודיעה לפני זמן קצר הפרקליטות. בהודעה נאמר כי פרקליט המדינה החליט לקבל את המלצת המשנה לפרקליט המדינה לעניינים פליליים, ופרקליטות מחוז מרכז (פלילי) ולהודיע לבא כוחו של עו"ד אפי נוה, כי לאחר בחינת חומר החקירה בתיק שבנדון, הפרקליטות שוקלת להעמידו לדין בכפוף לשימוע.

קראו עוד בכלכליסט

זאת בגין ביצוע עבירות של קשירת קשר לעוון, יציאה מישראל וכניסה לישראל שלא כחוק בצוותא, וקבלת דבר במרמה בצוותא. הודעה על כך נמסרה היום לעו"ד בועז בן צור המייצג את נוה.

אפי נוה , צילום: עמית שעל אפי נוה | צילום: עמית שעל אפי נוה , צילום: עמית שעל

בהודעת הפרקליטות נכתב כי על פי חומר החקירה, החליטו נוה ואישה שהיתה עימו לצאת יחד לחו"ל. השניים קשרו קשר להסתיר ולהעלים במרמה ושלא כחוק את יציאת האישה מגבולות ישראל, וכניסתה חזרה לגבולות ישראל, ולמנוע במרמה ושלא כחוק את תיעוד הכניסה והיציאה הרשמיים ברישומי המעברים.

על פי החשד, נוה הזדהה בפני העמדה הממוכנת המוציאה אישור מעבר (גייט פאס) ליוצאים לחו"ל, וקיבל את אישור המעבר. לעומת זאת האישה שיצאה עמו, לא הזדהתה בעצמה, לא בפני בקר גבולות ולא בפני עמדה ממוכנת וממילא לא קיבלה גייט פאס.

"עם קבלת הגייט פאס, מסר אותו נוה לידי האישה, והיא עברה בשער המעבר באמצעותו. במקביל, נצמד נוה אל גבה של אישה אחרת שעברה בשער המעבר באמצעות הגייט פאס של עצמה, צעד מאחוריה ובעקבותיה בזריזות, וכך השתחל ועבר בשער המעבר יחד עמה בו זמנית. בדרך דומה פעלו השניים עת חזרו לישראל שאזי נצמד נוה לאישה שחזרה עמו".

לפי הנטען, באופן זה הוסתרו והועלמו לכאורה יציאתה וכניסתה של האישה מישראל ולישראל ונמנע תיעודן הרשמי בתיעוד המעברים, וזאת במרמה ושלא כחוק.

בעת החזרה, בקרית גבול שהוצבה ושהתה בסמוך לשערי מעבר אלה הבחינה בהתנהלותם ניגשה אליהם, ותשאלה אותם תשאול ראשוני בנושא. במהלך תשאול זה הציגו השניים מצג כוזב לפיו אינם יודעים במה מדובר. נוה אף טען בפני הבקרית בכזב שכלל אינו מכיר את האישה.

עו״ד בעז בן צור המייצג את נוה מסר בתגובה: "כפי שהבהרנו בעבר, אין כל יסוד להעמדתו לדין של מר נוה ושל בת זוגו. הודעת הפרקליטות - שגויה, והדברים יתבררו אל נכון בהליך השימוע".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות18 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

15.
היכן חברתו שרת המשפטים ?
איזה שימוע ? אפי נוה צולם בעת המעשה וכאשר הוצגו בפניו הסרטונים הוא הודה במעשים הפלילים. אז למה למרוח זמן ?? כתב אישום ושיסביר בבית המשפט את מעשיו !! בל הנחות סלב !! וצריך מיד לסלקו מהועדה למינוי שופטים !! וועדת האתיקה בלשכת עורכי הדין צריכה לשלול את רישיונו לצמיתות ! !! ( כשהוא היה ראש ועדת האתיקה הוא שלל רישיונם של עורכי דין שהואשמו בעבירות קלות ערך, וכעת כשהוא עבר עבירה פלילית והטי קלון על ציבור עורכי הדין כולם מגיע לו שידונו אותו בחומרה הראויה !!! )
אפי נוה המושחת הגדול  |  29.10.18
14.
ושקד ממלאת פיה מים.
אין פה חשדות לא מבוססים או רכילות סתם. יש פה תיעוד מלא של עבירה אותה הוא עבר פעמיים - לא פעם אחת. ניסה בהתחלה להכחיש - ואז נאמר לו שיש צילומים. ואז ניסה להטיל את האחריות על הבחורה - אבל מתברר שהוא היוזם ולו האינטרס שהיא לא תרשם. והסיבה? על פי דבריו לרמות ולשקר בגלל הליך הגירושים. בושה שהאיש לא מתפטר מתפקידיו הציבוריים בעצמו ובושה ששרת המשפטים הכל כך דעתנית ו"רודפת ההגינות" לא מעיפה אותו מהחיים הציבוריים.
אהה  |  29.10.18
לכל התגובות