אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
יו"ר מכון היצוא: "יש לעקור את המילה הייטק כי אין לואו-טייק, הטכנולוגיה שזורה בכל תחום" צילום: עמית שעל

ועידת המובייל

יו"ר מכון היצוא: "יש לעקור את המילה הייטק כי אין לואו-טייק, הטכנולוגיה שזורה בכל תחום"

אדיב ברוך, אמר בוועידת הדיגיטל והמובייל של "כלכליסט" ובנק הפועלים, "הביטוי הנכון הוא InTech - Innovation Technology. אנחנו מצליחים להיות שחקן דומיננטי כי יש לנו חדשנות לא רק בטכנולוגיה, אלא גם ביישום שלה"

29.10.2018, 12:20 | אמיתי גזית
"אני מציע לעקור את המילה הייטק כי אין לואו-טייק, הטכנולוגיה שזורה בכל תחום. אני מציע להשתמש בביטוי Innovation Technology - טכנולוגית החדשנות, זה כל מה שמושך את העולם לישראל", אמר אדיב ברוך יו"ר מכון היצוא בוועידת הדיגיטל והמובייל של "כלכליסט" ובנק הפועלים.

"בעולם יש היום 5 מיליארד משתמשי מובייל ותוך כמה שנים נגיע לכ-9 מיליארד משתמשים. אם ניקח את כל הסימים נמצא שיש כ-25 מיליארד מכשירים מחוברים. אני מנסה לחשוב איך זה שישראל, מדינה שאין לה ייצור מחשבים, הפכה להיות מעצמה בעולם המובייל. איך אנחנו מדינה של 8 מיליון איש הפכנו להיות שחקן מפתח בתעשייה כל כך גדולה?!.

אדיב ברוך, יו"ר מכון היצוא, צילום: עמית שעל אדיב ברוך, יו"ר מכון היצוא | צילום: עמית שעל אדיב ברוך, יו"ר מכון היצוא, צילום: עמית שעל

"אנחנו מצליחים להיות שחקן דומיננטי כי יש לנו חדשנות לא רק בטכנולוגיה, אלא גם ביישום שלה. זו תעשיית מפתח לישראל, יש לנו במה להיות גאים, ואנחנו כאן לשירותכם. מדינת ישראל בעזרת מכון היצוא מצליחה להביא משלחות מכל העולם. מכון היצוא קם לפני 60 שנה כשהבינו שהקשרים הכלכליים חשובים לא פחות מהקשרים הפוליטיים. גם אנחנו במכון היצוא חושבים איך משפרים את השירות של מכון היצוא כדי להגביר את היצוא ולהיות יותר רלוונטיים".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות