אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
תדיראן חתמה הסכם מחודש עם GREE; תוכל לרכוש מזגנים מספקים נוספים צילום: סיון פרג'

תדיראן חתמה הסכם מחודש עם GREE; תוכל לרכוש מזגנים מספקים נוספים

במסגרת ההסכם החדש נקבע כי במידה ותדיראן תחתום על הסכם עם ספק שלישי - שיספק עבורה מזגנים לשוק הישראלי, GREE תוכל גם היא לשווק את מוצריה בישראל ולייצר מזגנים תחת מותג פרטי ללקוחות מתחרים של תדיראן

31.10.2018, 13:42 | אורנה יפת

לאחר משא ומתן ממושך שארך מספר חודשים, יבואנית מוצרי החשמל, חברת תדיראן הולדינגס, חתמה על הסכם להמשך התקשרות עם יצרנית המזגנים הסינית, GREE, ממנה היא רוכשת מזגנים בשנים האחרונות.

קראו עוד בכלכליסט

משה ממרוד מנכ"ל ובעל השליטה בתדיראן , צילום: סיון פרג משה ממרוד מנכ"ל ובעל השליטה בתדיראן | צילום: סיון פרג' משה ממרוד מנכ"ל ובעל השליטה בתדיראן , צילום: סיון פרג

כפי שפורסם לראשונה ב"כלכליסט", תדיראן החלה לחתום על הסכמי סחר עם יצרני מזגים נוספים מלבד GREE, מהלך שלא איפיין את החברה עד לשנה האחרונה, וחתמה על הסכם ראשון עם יצרנית המזגנים הסינית SKYWORTH. בעלי החברה הסביר את המהלך בכך שתדיראן החלה בפעילות בחו"ל ולא יכולה להסתפק ביצרן מזגנים אחד. בענף המזגנים הישראלי, לעומת זאת, הסבירו גורמים כי המהלך של תדיראן לא מנותק מהאקלים הישראלי ומהירידה הכללית שאיפיינה את המכירות בשוק המזגנים בחודשים האחרונים, ובמהלך השיווקי של תדיראן שהחלה למכור מזגנים גם תחת המותגים אמקור וספקטרה.

בין תדיראן, אחת מיצרניות המזגנים המובילות בישראל, לבין GREE קיימת מערכת יחסים הדוקה וארוכת שנים, שאף באה לידי ביטוי בהסכם הייצור והפיתוח ביניהם שקובע כי במקרה של סיום הסכם העבודה בין הצדדים, למעט במקרה של הפרת הסכם מצד תדיראן, היא תוכל להמשיך לבצע הזמנות מ-GREE במשך שנתיים, על פי תחזית הזמנות שהיא תמסור ליצרנית במועד סיום ההסכם.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות