אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בגלל הירידות בשווקים: ECI דוחה את ההנפקה בלונדון צילום: עמית שעל

פרסום ראשון

בגלל הירידות בשווקים: ECI דוחה את ההנפקה בלונדון

חברת הטלקום של שאול שני התכוונה לגייס 230 מיליון דולר לפי שווי של 650 מיליון דולר, אך הבינה שתיאלץ להתפשר בשווי בעקבות החולשה בבורסות הבינ"ל; דירקטוריון ECI החליט לא לחתוך את השווי, אלא לחכות לתקופה אופטימית יותר ולנסות שוב

01.11.2018, 17:57 | גולן חזני

איסיאיי דוחה את הנפקת החברה, שהייתה אמורה להתקיים בימים אלה בבורסה הראשית של לונדון.

לכלכליסט נודע כי הדחייה נעשית בעצה אחת עם בנקאי ההשקעות שמלווים את ההנפקה, על רקע החולשה בבורסות העולם והירידות בשבועיים האחרונים.
        

בורסת לונדון, צילום: בלומברג בורסת לונדון | צילום: בלומברג בורסת לונדון, צילום: בלומברג            

חברת הטלקום שנשלטת בידי שאול שני התכוונה לגייס 230 מיליון דולר לפי שווי של 700-650 מיליון דולר לפני הכסף. מקור המקורב להנפקה אמר לכלכליסט כי בשיחות שקיימה החברה בימים האחרונים עם הגופים המוסדיים באנגליה, כחלק מהרוד שואו, היא הבינה שתיאלץ להתפשר בשווי לאור חולשת השווקים.

דירקטוריון החברה שבחן את המצב החליט לא לחתוך את השווי, ולהמתין לתקופה שקטה יותר בבורסות כדי לנסות שוב. את ההחלטה הוביל שני עצמו שמחזיק ב-80% ממניות החברה. יצויין כי מלבד אי.סי.איי בוטלו בשבועיים האחרונים מספר הנפקות בלונדון של חברות קטנות יותר, בשל החולשה בשווקים.

החברה שהמטה שלה נמצא בקריית אריה הודיעה ב-20 בספטמבר כי הגישה תשקיף להנפקה לרשות ני"ע הבריטית. ההנפקה היתה אמורה להתבצע על בסיס דוחות המחצית הראשונה של 2018. בנקאי ההשקעות של ההנפקה הם יוביאס וברקליס.

 

דובר ECI אמר כי "ההנפקה של החברה נדחית בשל תנאי השוק של הבורסות בעולם".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות