אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פרטנר TV מגיעה למחשב צילום: עמית שעל

פרטנר TV מגיעה למחשב

פרטנר TV היא החברה הראשונה בארץ להשיק שירות מלא לצפייה מכל מחשב - כולל ערוצים "חיים" בשידור ישיר ולא רק תוכני VOD. השירות, שיועבר על גבי האינטרנט, מותאם רק לדפדפן כרום של גוגל

04.11.2018, 08:51 | ישראל וולמן
פרטנר TV תשיק היום שירות טלוויזיה רב־ערוצית מלא – כולל ערוצים "חיים" בשידור ישיר – לצפייה מכל מחשב, בדיוק כמו ממסך הטלוויזיה.

השידורים מועברים על גבי רשת האינטרנט, דרך אתר ייעודי (אין צורך באפליקציה), וניתנים לקליטה במחשב באתר tv.partner.co.il. עם זאת, השירות מותאם רק לדפדפן כרום של גוגל, ולא יפעל כראוי בדפדפני ברירת המחדל של חלונות ומק. יש להזין שם וסיסמה שתספק פרטנר, אך כרום יודע "לזכור" סיסמאות, כך שסביר שבכניסה הבאה לא יהיה בכך צורך.

קראו עוד בכלכליסט

השירות מתווסף לאופציות הצפייה הרגילות שמציעה כבר פרטנר: בטלוויזיה – באמצעות הממיר הייחודי של החברה או ממיר אפל TV – בטאבלט או בסמארטפון.

הגרסה המיוחדת למחשב תוצע בתשלום, מהיום, בשני מסלולים: האחד מיועד למנויי השירות הרגיל של פרטנר, שיוכלו ליהנות מעתה גם מצפייה במחשב. העלות: חינם בחודש הראשון, ואז תוספת של 6.90 שקלים בחודש למחיר המנוי (לצפייה בעד שני מחשבים במקביל).

פרטנר TV, צילום: עומר כביר פרטנר TV | צילום: עומר כביר פרטנר TV, צילום: עומר כביר

מסלול שני מיועד למשתמשים חדשים, שיוכלו לקבל במחשב בלבד את כל מה שמציע שירות הטלוויזיה המלא של פרטנר, במחיר נמוך יותר – 39 שקל בחודש (לצפייה במחשב אחד). אגב, מנויים אלה יכולים לחבר בקלות את המחשב לטלוויזיה ביתית, וליהנות מצפייה במסך רחב.

הצפייה בטלוויזיה במחשב – כמו הצפייה בסמארטפון ובטאבלט, שלהם כבר משווקת פרטנר אפליקציה ייעודית – מתאימה בעיקר לצעירים שרוצים לחסוך, לנוסעים שעות ארוכות בתחבורה ציבורית עם מחשב אישי, למבקשים להעביר "רגעים מתים" במקומות עבודה ועוד. הממשק באתר האינטרנט יספק את כל השירותים המוכרים לצופים, כולל צפייה בתוכני הערוצים עד שבועיים לאחור (Catch Up). עם זאת, מסיבות של זכויות יוצרים, השירות לא יפעל בחו"ל.

פרטנר היא הראשונה בארץ להציע שירות טלוויזיה מלא במחשב הכולל גם ערוצים חיים ולא רק תוכני VOD. הוט (Next) מציעה גם היא אפליקציה למחשב (ולסמארטפון) – אבל מדובר רק בשירות VOD, לצפייה בסרטים ובסדרות בהזמנה. יס (סטינג TV) מציעה תוכני VOD בסמארטפון ובטאבלט, ולא במחשב.

המתחרה הישירה של פרטנר, סלקום TV, הציעה עם הקמתה מנוי מוזל ב־40 שקל לצפייה דרך סמארטפון וטאבלט, עם גישה חלקית לתוכני ה־VOD‬ שלה. למסלול הזה היו מנויים מעטים והוא נסגר. גם אפליקציות הווידיאו הפופולריות, נטפליקס (29, 39 או 49 שקל לחודש) ואמזון פריים וידיאו (6 דולר לחודש), מציעות שירות ישיר דרך המחשב האישי, אך גם זה לא כולל ערוצים חיים.

פרטנר מסתמכת במהלך הזה על דוח הרגלי צפייה של ישראלים, שערכה בשיתוף מכון גיאוקרטוגרפיה, ולפיו 10% דיווחו שעבורם המחשב הוא האמצעי העיקרי לצפייה בטלוויזיה. הנתון הזה מתווסף למגמה עולמית של זינוק בצריכת תוכני וידיאו על גבי מכשירים ניידים.

פרטנר TV, שהושקה באוגוסט 2018, דיווחה באחרונה כי מעל 100 אלף לקוחות הצטרפו לשירות שלה עד כה. לסלקום TV מעל 200 אלף מנויים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות