אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
תנופורט השלימה את השעבודים לטובת המחזיקים צילום: ישראל הררי

תנופורט השלימה את השעבודים לטובת המחזיקים

החברה של כידן דהרי וירון אדיב רשמה את השעבוד האחרון שאליו התחייב בשטר האנמנות של סדרת האג"ח - בעקבות זאת הודיע הנאמן על ביטוח אסיפת המחזיקים

04.11.2018, 09:45 | חזי שטרנליכט
חברה תנופורט שבבעלות כידן דהרי וירון אדיב, דיווחה בחמישי האחרון כי סיימה את רישום השעבוד האחרון שנותר לה על הנכסים לטובת מחזיקי אגרות החוב שלה, ובכך השלימה את רישום מלוא השעבודים אליהם התחייבה במסגרת שטר הנאמנות.  

קראו עוד בכלכליסט

אותו שעבוד שכעת הושלם הינו על נכס לוגיסטי בשרון, כאשר בעקבות השלמת רישום השעבודים הנאמן הודיע על ביטול אסיפת מחזיקי האג"ח.

בינואר 2018 השלימה החברה הנפקה ראשונית של איגרות חוב בבורסה בת"א וגייסה כ-349 מיליון שקל. במהלך הרבעון הראשון ביצעה החברה פירעון מוקדם בסך של כ-33 מיליון שקל לבעלי האג"ח, כך שיתרת איגרות החוב עומדת עתה על כ-316 מיליון שקל.

תנופורט פועלת בתחומים של השכרת נדל"ן מניב ומתן שירותי אחסון וקרור וכן בבעלותה תחנות דלק. החברה מחזיקה ב-15 נכסים מניבים בשטח כולל של כ-152,000 מ"ר בנויים, המשמשים למסחר, לוגיסטיקה, משרדים, תעשיה ושירותי אחסנה בקירור. שווי הנכסים (כולל חלק החברה בחברה כלולה), נכון ל-30.6.2018, מוערך בכ-526 מיליון שקל.

כידן דהרי וירון אדיב, צילום: ישראל הררי כידן דהרי וירון אדיב | צילום: ישראל הררי כידן דהרי וירון אדיב, צילום: ישראל הררי

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות