אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
כדאיות כלכלית להוצאת דרכון פורטוגלי אירופאי צילום: shouttrstock

כדאיות כלכלית להוצאת דרכון פורטוגלי אירופאי

האם שקלתם להוציא דרכון פורטוגלי אירופאי? יש לכם כמה וכמה סיבות שמסבירות למה זה כל כך כדאי לכם. בואו לקרוא על כך להלן, והבינו מדוע שווה לכם כלכלית להחזיק ברשותכם דרכון פורטוגלי. בעידן בו העולם כולו הופך להיות כפר גלובלי קטן ומקושר, וגבולות המדינות הופכות להיות קלות למעבר אפשר למצוא דרכים לשפר את איכות החיים ולהגדיל את ההכנסות שלכם. גם להוצאת דרכון פורטוגלי יש כדאיות כלכלית שיש לקחת בחשבון

06.11.2018, 15:25 | בשיתוף משרד עו"ד תותי אשבל
האם בכלל יש לי זכאות?

לא כל אחד יכול להוציא דרכון פורטוגלי אירופאי. אם אתם צאצאים לגירוש הספרדי פורטוגלי ,אם סבא או סבתא נולדו במדינות כמו מרוקו, תוניס, לוב, אלג'יר, תורכיה, יוון, בולגריה, סוריה, מצרים ועוד ייתכן מאוד שאתם זכאים לדרכון פורטוגלי אירופאי, משרד עורכי דין תותי אשבל ישמחו להיפגש עם לקוחות פוטנציאלים ולתת מענה מהיר ויעיל לכל לקוחותיו.  לבירור זכאות לחצו כאן

 

במידה ואתם זכאים לאזרחות פורטוגלית אירופאית זה בהחלט עשוי להיות צעד כדאי ונכון כלכלית. במשרד עורכי דין תותי אשבל בודקים את זכאותכם בהתאם לשמות המשפחה ופרמטרים נוספים.

 

מדוע מומלץ להוציא דרכון פורטוגלי אירופאי?

קבלת דרכון פורטוגלי אירופאי השייך לאיחוד האירופאי בעל יתרונות רבים המסייעים לכם במגוון תחומים, נעמוד כעת על היתרונות:

 , צילום: shouttrstock צילום: shouttrstock  , צילום: shouttrstock

אפשרות חופשית לגור בכל 28 מדינות האיחוד האירופי

חולמים להתגורר באחת ממדינות אירופה, אבל אין לכם את האישורים הנדרשים לשם כך ? אם אתם מחפשים את הדרך היעילה להצליח להגשים את החלום הזה, דעו לכם שכל ישראלי שיש בידיו דרכון פורטוגלי מורשה לגור בכל המדינות החברות של איחוד אירופי. כמו כן מאפשר לכם הדרכון לעבור בחופשיות בין המדינות השונות בלי להזדקק למסמכים נוספים ואשרות מיוחדות. הדרכון הפורטוגלי מקנה לכם חופש תנועה בין מדינות אירופה ממש כמו כל אדם אירופאי הנולד וגר באירופה.

 

כניסה לארצות הברית

מעוניינים להגיע לארצות הברית ? שימו לב שבמידה ויש בידכם דרכון פורטוגלי יש לכם אפשרות להיכנס לגבולות ארצות הברית ללא ויזה. אם הנפקתם דרכון פורטוגלי אתם חופשיים לטייל בארצות הברית ולהיכנס לגבולותיה בלי להסתבך עם פרוצדורה של הנפקת ויזה כלל.

תתחילו להרוויח כסף

רציתם לעבוד באחת ממדינות אירופה ולהרוויח כסף? לאחר שיש בידכם דרכון פורטוגלי אירופאי אתם מורשים לעבוד בכל 28 מדינות האיחוד האירופי. יש לכם אישור עבודה המקנה לכם את האפשרות לעסוק בתחומים שונים ולהתפרנס בכבוד בעבודה שמתאימה לכם. כמו כן כדאי לדעת שעבור אנשי עסקים האיחוד האירופאי מהווה סביבה טובה לפתיחת עסק בקלות, שכן באירופה נהנים בעלי העסקים מתנאים נוחים מאוד והטבות שונות בפתיחת העסק והניהול שלו. כך שאם אתם חולמים על פתיחת עסק עצמאי מסתבר שתוכלו להצליח בכך במידה ויש בידכם דרכון פורטוגלי אירופאי.

לימודים והשכלה

בעידן שלנו יש להשכלה משמעות רבה למצב הכלכלי ולמעמד החברתי. אמנם חשוב לנו ללמוד ולרכוש מקצוע, אבל אי אפשר להתכחש לכך שמדובר בספור יקר. מה עושים? כיצד ניתן להתגבר על הקושי המשמעותי הזה? מי שמחזיק בידיו דרכון פורטוגלי יכול ליהנות מלימודים מסובסדים או לימודים חינם ברחבי אירופה. הלימודים במוסדות האקדמאיים הם לרוב ללא עלות כלל או בעלות נמוכה משמעותית מהעלויות הגבוהות שמוכרות לכם כאן בארץ. מה זה אומר? שתוכלו לרכוש מקצוע רווחי ולקבל תעודה אקדמאית בלי לשלם על כך סכומי כסף עצומים. המקצוע הזה ילווה אתכם לכל החיים ויאפשר לכם לעסוק בתחום שמתאים לכם ולהשתכר בכבוד.

אנשי מקצוע לצדכם בתהליך הזה

עורכי דין תותי אשבל מומחים בהוצאות אזרחות פורטוגלית אירופאית שיקנה לכם את הדרכון הפורטוגלי הנכסף, עורכי דין תותי אשבל ישמחו לעזור לכם בכל מענה, בקשה בצורה היעילה ביותר, בשקיפות מלאה ובשירות הטוב ביותר.

למידע מלא ומפורט בנושא דרכון אירופאי כנסו לאתר: משרד עו"ד תותי אשבל

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

זהו ערוץ פרסומי והידיעות הינן באחריות המפרסמים בלבד. לכלכליסט אין אחריות על תוכן הידיעות המפורסמות