אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בעקבות סלקום: גם פרטנר מעלה מחירים צילום: אוראל כהן

בעקבות סלקום: גם פרטנר מעלה מחירים

החברה תעלה את מחירי החבילות של המותג המוזל שלה "012 מובייל" ב־10 שקלים בחודש

07.11.2018, 07:05 | ישראל וולמן

מפעילת הסלולר הווירטואלית "012 מובייל" מבית פרטנר היא הראשונה ללכת בעקבות סלקום, שבשבוע שעבר העלתה את מחירי חבילות הסלולר שלה ב־10 שקלים.

נודע, כי המותג המוזל שהקימה פרטנר במטרה להתחרות ראש בראש במותגי הלואו־קוסט, יעלה מהבוקר את מחיר חבילת הבסיס שלו ללקוחות חדשים ב־10 שקלים. רק בחודשים האחרונים עוד הציעה "012 מובייל" מבצעים אגרסיביים של חבילות גלישה בנות 50 עד 100 ג'יגה במחיר של 29.90 שקל בלבד.

איציק בנבנישתי מנכ"ל פרטנר , צילום: אוראל כהן איציק בנבנישתי מנכ"ל פרטנר | צילום: אוראל כהן איציק בנבנישתי מנכ"ל פרטנר , צילום: אוראל כהן

מהיום תעלה ב"012 מובייל" (ללקוחות חדשים) חבילת שיחות והודעות בלתי מוגבלת עם 50 ג'יגה גלישה 39.90 שקל במקום 29.90 שקל. עם זאת, במקביל וכפיצוי - כפי שנהגה גם סלקום - החברה תוסיף הטבה של 350 דקות שיחה חינם ל־42 יעדים בחו"ל, ניידים ונייחים (שירות שלא מוצע בחבילות המוזלות של רוב המתחרות).

כבר בתחילת השבוע החלו משווקים העובדים עם "012 מובייל" לעדכן לקוחות בפייסבוק וברשתות החברתיות האחרות על עליית המחירים הצפויה, במטרה לזרז אותם לרכוש מנויים.

מותג "012 מובייל" מציע שירותי סלולר על הרשת של פרטנר. לחברה אין סניפים ושירות לקוחות משלה, והיא מעניקה שירות המתבסס בעיקר על אתר באינטרנט ועל שירות עצמי.

כבר עם הפרסום הראשוני על העלאת המחירים בסלקום העריכו בכירים בשוק הסלולר שבעקבותיה יעלו בהדרגה גם מתחרות אחרות את תעריפיהן. העלייה משקפת את המצוקה של מפעילות הסלולר, שרווחיותן נשחקה בשנים האחרונות בשל התחרות העזה, דבר שמונע מהן לאזן את תקציביהן ולהשקיע בטכנולוגיות חדשות.

בקבוצת פרטנר אישרו אתמול את הידיעה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

48 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה