אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אמדוקס זינקה במסחר המאוחר על רקע תוצאות כספיות חיוביות צילום: אוראל כהן

אמדוקס זינקה במסחר המאוחר על רקע תוצאות כספיות חיוביות

החברה דיווחה על זכייה ראשונה אי פעם בחוזה מול חברת ענק - טלקום איטליה (TIM), וכן על חיזוק הנוכחות בפיליפינים

10.11.2018, 12:10 | דרור רייך

לחצו כאן לערוץ הטלגרם של מדור שוק ההון של כלכליסט

מניית חברת אמדוקס זינקה אמש (ו') במסחר המאוחר ב-3.8% על רקע תוצאות כספיות חיוביות לרבעון הפיסקאלי הרביעי. החברה, שעוסקת בפיתוח תוכנות למערכות חיוב לקוחות, דיווחה על התפתחויות כגון זכייה ראשונה אי פעם בחוזה מול חברת ענק - טלקום איטליה (TIM), חברת התקשורת הגדולה ביותר במדינה, וכן על חיזוק הנוכחות בפיליפינים מול PLDT, חברת הטלפוניה של המדינה.

קראו עוד בכלכליסט

אם לא די בכך, אמדוקס תגדיל את התוכנית לחלוקת דיבידנד: לאחר שדירקטוריון החברה אישר את תשלום הדיבידנד הרבעוני בגובה 25 סנט למניה הוא אישר בנוסף גם את הגדלתו ל-28.5 סנט למניה. אמדוקס מבצעת במקביל גם רכישה עצמית של מניותיה שתסתכם ב-90 מיליון דולר במהלך הרבעון.

הכנסות אמדוקס ברבעון הרביעי של שנת הכספים הפיסקאלית, עמדו על מיליארד דולר, עלייה קלה של 2.3% בהשוואה לרבעון הרביעי אשתקד ובדומה לתחזיות האנליסטים.

בשורה התחתונה רשמה החברה רווח של 140.2 מיליון דולר, או רווח למניה של 99 סנט, בהשוואה לרווח של 137.4 מיליון דולר, או רווח למניה של 94 סנט ברבעון הרביעי אשתקד. האנליסטים חזו רווח למניה נמוך יותר - של 98 סנט למניה.

 , צילום: עמית שעל צילום: עמית שעל  , צילום: עמית שעל

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

8 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

8.
אמדוקס
פרופ׳ מנחם דומב, פרופ' עודד שמואלי, פרופ׳ סהרון רוסט (כן כן), ד״ר יחיאל מילמן, ד״ר עמירם מל, ד״ר גדי פינקס, ד״ר גרי שחר, ד״ר שוקי עידן - כל אלו עבדו פעם באמדוקס. תקופת אלי הייתה רעה מאד לאמדוקס, המון אנשים מעולים הלכו, המון אנשים בינונים נשארו וקודמו. גם בתקופתו של דב המון טובים הלכו, אבל בא דם חדש. זה לא קרה בשש השנים האחרונות. שוקי בחור טוב, אמדוקס חייבת להגדיר תוכנית לגיוס 50 תותחים לחברה. זה הזמן לשחרר פוליטיקאים שלא מבינים כלום והפכו להיות מנהלי חטיבות, ולהביא תותחים שיחזירו לחברה את מה שהיה בה פעם - אנשים מעולים.
בועז  |  20.11.18
לכל התגובות