אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שיטת יצרני הרכב לגלות טפח אך לכסות טפחיים

שיטת יצרני הרכב לגלות טפח אך לכסות טפחיים

מאזדה מסרבת לחשוף את הדגם החדש והסתפקה עד כה בתמונת ישבן, שלוותה בהצהרה שמדובר במכונית בעיצוב קודו, מעין פילוסופיה יפנית המסתמכת על משטחים מקומרים

12.11.2018, 08:10 | תומר הדר

יצרני הרכב הידקו בשנים האחרונות את השליטה על המידע שהם חושפים על דגמים חדשים ושומרים כמה שיותר לרגע האחרון. התוצאה היא חשיפה של חלקי מכוניות, הצהרות נטולות משמעות וסלוגנים שנועדו לשמר את הצגת האוטו לתערוכת הרכב הקרובה, כמו תערוכת לוס אנג'לס הצפויה בעוד פחות מחודש. הדגמים הם בעלי חשיבות עליונה עבור היצרנים, אבל התמונות ששוחררו עבורם מגוחכות.

כך מאזדה 3 החדשה, המכונית המשפחתית החשובה ביותר עבור הענקית היפנית. מאזדה מסרבת לחשוף את הדגם החדש והסתפקה עד כה בתמונת ישבן (בתמונה), שלוותה בהצהרה שמדובר במכונית בעיצוב קודו, מעין פילוסופיית עיצוב יפנית המסתמכת על משטחים מקומרים.

מאזדה 3 החדשה מאזדה 3 החדשה מאזדה 3 החדשה

מקרה דומה הוא של המשפחתית ההיברידית טויוטה פריוס, שמוצבה בארה"ב כסמל לאהבת הסביבה. לקראת התערוכה הקרובה היצרנית תוקפת את אחד החסרונות העיקריים של הדגם החסכוני: חוסר היכולת לנסוע בשלג. התמונה שהופצה לקראת התערוכה מציגה את ישבן הפריוס נוסע בתוך ענן של פריוס, שייתכן ומרמז על כך שמהנדסי טויוטה ציידו את רכב ההיברידי בהנעה כפולה.

היצע הדגמים של יונדאי לא כולל רכב כביש־שטח יוקרתי. סנטה פה, רכב הכביש־שטח הבכיר של היצרנית הקוריאנית לא מספיק גדול כדי להתמודד עם גל רכבי הכביש־שטח הענקיים ששוטף בימים אלו את חופי ארה"ב. גם הפעם הפתרון של יונדאי לקטגוריה — רכב הכביש־שטח לשמונה נוסעים "פאלאסייד" — נחשף בישבנו בלבד.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות