אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אלביט תמכור מערכת מבוססות מל"טים בכ-167 מיליון דולר למדינה באסיה פסיפיק צילום: אוראל כהן

אלביט תמכור מערכת מבוססות מל"טים בכ-167 מיליון דולר למדינה באסיה פסיפיק

יצרנית הנשק הישראלית תספק לאותה מדינה מערכת אווירית מקיפה למודיעין, מעקב, הרכשת מטרות וסיור. החוזה החדש אמור להתבצע על פני תקופה של 20 חודשים

14.11.2018, 10:09 | חזי שטרנליכט

חברת אלביט בניהולו של בצלאל (בוצי) מכליס מערכות מדווחת היום (ד') על זכייה בחוזה בהיקף של 167 מיליון דולר במדינה באזור אסיה פסיפיק. אלביט תספק לאותה מדינה מערכת אווירית מקיפה למודיעין, מעקב, הרכשת מטרות וסיור. החוזה החדש אמור להתבצע על פני תקופה של 20 חודשים.

קראו עוד בכלכליסט

נשיא ומנכ"ל אלביט מערכות, בצלאל (בוצי) מכליס, מסר הבוקר כי בחברה "עדים לביקוש הולך וגדל לפתרונות המודיעין מבוססי המל"ט שאנו מציעים בעקבות הדרישה הגוברת מצד לקוחות להשגת יכולות נרחבות יותר המאפשרות תגובה אפקטיבית ויעילה למגוון גדל והולך של צרכים מבצעיים."

החוזה החדש מצטרף לחוזה של 68 מיליון דולר לאספקת מל"ט ימי עבור האיחוד האירופאי, עליו דיווחה אלביט מערכות מוקדם יותר החודש. בימים אלה משלימה אלביט מערכות את ההשתלטות שלה על פעילות תעש שרכשה מהמדינה תמורת כ-1.8 מיליארד שקלים מוקדם יותר השנה. השלמת העסקה לרכישת מניות תעש מידי המדינה בוצעה בתחילת נובמבר האחרון.

בצלאל מכליס נשיא ומנכל אלביט מערכות, צילום: אוראל כהן בצלאל מכליס נשיא ומנכל אלביט מערכות | צילום: אוראל כהן בצלאל מכליס נשיא ומנכל אלביט מערכות, צילום: אוראל כהן

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות