אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
קרן ויולה צמיחה מגייסת את ערן וסטמן כשותף צילום: תמוז רחמן

קרן ויולה צמיחה מגייסת את ערן וסטמן כשותף

בעברו, כיהן וסטמן כנשיא ומנכ"ל Vidyo והוביל את פעילותה מול הסקטור הפיננסי והרפואי בארה"ב, והיה בצוות המייסד של Ceragon Networks וליווה את צמיחתה לסדרי גודל בינלאומים

14.11.2018, 11:51 | מאיר אורבך

ויולה צמיחה, קרן השקעות מקבוצת ויולה, מצרפת לשורותיה את ערן וסטמן כשותף. הוא כיהן בעבר כנשיא ומנכ"ל חברת Vidyo, תפקיד במסגרתו גייס שבעה מתוך 25 הבנקים הגדולים בארה"ב, שאימצו את מוצר החברה. בהמשך, הוביל את הרחבת פעילותה לתחום הרפואי, השיג 2,500 בתי חולים כלקוחות והכפיל את הרווח בסקטור זה. ק

קראו עוד בכלכליסט

ודם לכן, כיהן כ-15 שנה בתפקידי ניהול אסטרטגיים בחברת Ceragon Networks - תחילה כנשיא EMEA, בהמשך כנשיא APAC וכסגן נשיא למכירות גלובליות. הוא ליווה את החברה מהקמתה ועד לצמיחתה לסדר גודל של 800 עובדים ופעילות בינלאומית.  

ערן וסטמן, צילום: תמוז רחמן ערן וסטמן | צילום: תמוז רחמן ערן וסטמן, צילום: תמוז רחמן

כחלק מהצטרפותו לקרן, חוזר וסטמן להתגורר בישראל לאחר 15 שנים בהן גר עם משפחתו בארה"ב ובסינגפור, מתוקף תפקידיו השונים.

הראל בית און, מייסד ושותף ויולה צמיחה, צסר: "וסטמן מביא עמו ניסיון עמוק בכל הנוגע לאתגרים שאיתן מתמודדות חברות צמיחה ישראליות – בניית צוותים גלובליים, קביעת אסטרטגיה בשווקים משתנים, חדירה לסגמנטים חדשים, ביצועים פיננסיים ועסקאות מיזוגים ורכישות. הצטרפותו מעניקה ערך מוסף גדול לחברות הפורטפוליו הקיימות של הקרן, לצד יכולות פיתוח עסקי נרחבות הודות לפעילותו בשוק הגלובלי".

"אני שמח להביא את הניסיון והידע שצברתי לטובת האקוסיסטם הישראלי ולקחת חלק בליווי חברות טכנולוגיה ישראליות לשלבי הצמיחה הבאים שלהם", הוסיף וסטמן. "אני מודה לויולה על ההזדמנות להצטרף לקבוצה".

הקרן מתמחה בהשקעות בחברות בשלבי צמיחה, ולצד בית און, כוללת את השותפים יונתן קולבר, איל שירן, סמי תותח, נטהלי רפואה ורפי כרמלי. עד כה, גייסה שתי קרנות בהיקף של 430 מיליון דולר והשקיעה בחברות כפלייבאז, סימילרווב, דינמיק יילד, ביהאף ואופטימקס.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות