אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פארקוויז שמנהליה ישראלים גייסה 5 מיליון דולר מקרן אלקסה של אמזון

פארקוויז שמנהליה ישראלים גייסה 5 מיליון דולר מקרן אלקסה של אמזון

החברה האמריקאית רכשה השנה את קודיפארק הישראלית, ומינתה את בכיריה לתפקידי מפתח בהנהלה. פארקוויז מפעילה שירותי חנייה והזמנת חניות, שזמינים בפלטפורמות מובייל וברמקולים חכמים מסדרת אקו

14.11.2018, 17:02 | מאיר אורבך

חברת פרקוויז (ParkWhiz) גייסה 5 מיליון דולר מקרן אלקסה של אמזון, גיוס שמצטרף לסבב של 20 מיליון דולר שביצעה החברה לאחרונה. פארקוויז אינה ישראלית, אך כמעט כל מנהליה כן; ביוני האחרון רכשה את קודיפארק הישראלית, הפכה אותה למרכז פיתוח מקומי ומינתה את בכיריה בתפקידי מפתח בהנהלה. בסבב הגיוס השתתפו גם Purple arch Ventures, קרן Late Partners ו-Chaifetz Group. 

קראו עוד בכלכליסט

פארקוויז היא פלטפורמת שירותי תשלום והזמנת חנייה לנהגים, לציי רכב ולמכוניות מקוונות. החברה עובדת בשיתוף פעולה עם מערכות בקרת גישה של חניונים ועם מפעילי חניונים שרוצים להעשיר את היצע השירות ללקוח, בדמות יכולת הזמנת חנייה מראש ועוד. אילן תבור, ממייסדי קודיפארק וסגן נשיא לפיתוח עיסקי בפרקוויז, מסר: "מאז שנרכשנו, עבדנו במשותף להביא את האפשרות לחנות ללא כל חששות לנהגים בצפון אמריקה. ההשקעה של אמזון אלקסה בחברה מרגשת מאוד ומאשפרת לנו לפתח את השוק שלנו בצורה משמעותית".

אילן תבור, ממייסדי קודיפארק אילן תבור, ממייסדי קודיפארק אילן תבור, ממייסדי קודיפארק

פארקוויז בנתה לעצמה שותפויות עם מותגים רבים, ביניהם פורד, טיקטמאסטר, גרופון, מדיסון סקוור גארדן ועוד. החברה מפעילה שני מותגים צרכניים משלה, ParkWhiz ו-BestParking, הזמינים בסמארטפונים וברמקולי אלקסה של אמזון. פארקוויז פועלת ביותר מ-190 ערים בצפון אמריקה ומתרחבת במהירות.

קרן אלקסה נוצרה כדי לתמוך בחברות שבונות מוצרים לפלטפורמת ההפעלה הקולית של אמזון. "פרקוויז מתאימה בדיוק לפרופיל ההשקעות הזה", מסר פול ברנקד, מנהל בקרן . "לקוחות אוהבים להשתמש באלקסה כדי למצוא ולהזמין חנייה מראש, ואנחנו מתרגשים מהיכולות האלה".
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות