אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ממחר: אולם מיוחד יקצר את התור בנתב"ג צילום: עמית שעל

ממחר: אולם מיוחד יקצר את התור בנתב"ג

רכשתם שירות VIP? תוכלו לעשות רישום לטיסה ובידוק ביטחוני בנפרד בטרמינל 3. המחיר: 130 דולר

17.11.2018, 20:37 | דני שדה

לא רוצים לעמוד בתור בנתב"ג? ממחר יוכלו נוסעים שרוכשים שירותי VIP לדלג על הדלפקים של חברות התעופה ולעשות את הרישום לטיסה ואת הבידוק הביטחוני באולם מיוחד שיוקצה עבורם בטרמינל 3.

קראו עוד בכלכליסט

עד עכשיו נוסעים שרכשו את שירות ה־VIP, שניתן על ידי חברות שירותי הקרקע בנמל בן־גוריון, היו מגיעים לשדה התעופה, נפגשים עם נציג החברה ועושים את הבידוק הביטחוני ואת הרישום לטיסה בדלפקים של חברות התעופה השונות. זאת בתור מקוצר המיועד בעיקר לנוסעי מחלקות היוקרה של חברות התעופה.

נוסעים בדיוטי פרי בנתב"ג ממתינים לטיסה, צילום:  שחף קיהן נוסעים בדיוטי פרי בנתב"ג ממתינים לטיסה | צילום: שחף קיהן נוסעים בדיוטי פרי בנתב"ג ממתינים לטיסה, צילום:  שחף קיהן

כעת החליטו ברשות שדות התעופה להקצות אולם מיוחד לנוסעי ה־VIP שיוצאים מטרמינל 3 בנתב"ג, משמאל לשער הכניסה 3 בקומת הקרקע (אולם הנוסעים המגיעים). באולם זה יעברו נוסעים אלה הן את הבידוק הביטחוני והן את הרישום לטיסה.

הנוסעים, שרוכשים את השירות מראש, ייפגשו ליד האולם עם דיילי החברות שנותנות את השירות (אחרי שיקבעו מראש בטלפון את הזמן שבו יגיעו לשדה התעופה), ויחד עם הנציג הם ייכנסו לאולם המיוחד כדי לעבור את כל הליכי הטיסה.

לאחר מכן ילווה אותם נציג חברת שירותי הקרקע לקומה 3, שם יעביר אותם בהליך מקוצר (בתור לנוסעי מחלקות היוקרה) את הבידוק הביטחוני של כבודת היד וכך יוכלו לחסוך זמן רב.

החברות שנותנות את השירות הזה בנתב"ג הן לאופר, QaS ואירו־הנדלינג. עלות השירות בחברות היא כ־130־140 דולר לקבוצה של 4־6 נוסעים, תלוי בחברה. לדברי מנכ"ל אחת החברות, האולם הייעודי לנוסעים שרוכשים שירות VIP נועד לשפר את רמת השירות ללקוחות.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות22 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

21.
כשהחריג הופך לנורמה אזי הרמה הולכת ויורדת
מאחר וככל שיעבירו משאבים מהכלל לשרות מיוחד, השירות הכללי יורע עקב דלדול במשאבים, ורבים ישלמו 130$, ויציפו את אולם VIP, ומה אז??? מהעשירים יתחילו לקחת 260 $ וכל היתר ימשיכו לשלם 130$ וימשיכו בשרות הגרוע. ומה תועלת שנפיק מכך חוץ מזה שנשלם יותר? דוגמה קלאסית מהבנקים, כן בתחילת הכספומטים הם היו פטורים מעמלות..... וכיום? כולם משלמים עמלה!! אבל מציעים לנו ארנק אלקטרוני בהנחות ניכרות כדי שבעתיד גם כאן ישלמו כולם, מתי ילמדו אלו שאמורים לשמור עלינו, שומרי הסף
אבי  |  21.11.18
לכל התגובות