אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חינם בליווי פרסומות: יוטיוב החלה להציג סרטים הוליוודיים באורך מלא

חינם בליווי פרסומות: יוטיוב החלה להציג סרטים הוליוודיים באורך מלא

שירות הווידאו העלה כ-100 סרטים ישנים יחסית, כ"שליחות קטלנית" ו"רוקי", שזמינים לקהל בארה"ב ללא תשלום. בשלב זה, מימון הפעילות מתבצע דרך פרסומות סטנדרטיות, אך יתכן שבעתיד יוכלו מפרסמים לתת חסויות לסרט שלם

18.11.2018, 08:15 | עומר כביר

יוטיוב הרחיבה בשקט את היצע הסטרימינג שלה: לפי דיווח של AdAge, שירות הווידאו החל להציג סרטים הוליוודיים בליווי פרסומות לצפייה חינמית לפני כחודש.

קראו עוד בכלכליסט

הסרטים, שככל הנראה זמינים לצפייה רק לגולשים בארה"ב, כוללים בעיקר כותרים מוכרים אך ישנים יחסית, כמו "שליחות קטלנית", "רוקי" ו"לא רק בלונדינית".

שליחות קטלנית שליחות קטלנית שליחות קטלנית

לא מדובר בפעם הראשונה שסרטים מסוג זה זמינים ביוטיוב, ואולם עד עתה האתר הציע אותם רק לצפייה בתשלום. "ראינו הזדמנות, על בסיס ביקוש מצד המשתמשים, מעבר להנגשת סרטים בתשלום", אמר רוהיט דאוואן, ראש ניהול המוצר של יוטיוב ל-AdAge. "מדובר גם בהזדמנות נחמדה למפרסמים". הפרסומות מוצגות ממאגר הפרסום הרגיל של יוטיוב, אך בעתיד ייתכן שתינתן למפרסמים אפשר לתת חסות לסרט שלם.

בשלב ההשקה זמינים בשירות רק כ-100 סרטים. זאת, בעיקר על רקע מגבלות שהאולפנים ההוליוודיים מטילים על אופן הפצת הסרטים. זו גם הסיבה שמרבית הכותרים שזמינים הם ישנים או לא מוכרים יחסית. עם זאת, לדברי דאוואן ביוטיוב מתעדים להרחיב את ההיצע.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות