אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
נבות וולק פורש מתפקידו כמנהל פעילות הסטארט-אפים של מיקרוסופט צילום: יח"צ

נבות וולק פורש מתפקידו כמנהל פעילות הסטארט-אפים של מיקרוסופט

וולק ניהל את תוכנית היזמות במשך שלוש שנים וחצי, במהלכן נבחר אקסלרטור החברה כמוביל בישראל ארבע פעמים. הוא פורש במטרה לחפש אתגרים חדשים, וצפוי לשתף פעולה עם ענקית התוכנה בעתיד

18.11.2018, 18:10 | מאיר אורבך
נבות וולק, מנהל תחום הסטארט-אפים של מיקרוסופט בישראל עוזב את החברה - כך נודע ל"כלכליסט". הפרישה הגיעה על רקע רצונו של וולק לחפש אתגרים חדשים. פעילות הסטארט-אפ של מיקרוסופט בארץ ידעה זעזועים בשנה האחרונה; גם צחי ווייספלד שניהל את הפעילות ברמה העולמית פרש מהחברה וכן מספר בכירים שעבדו איתו.

קראו עוד בכלכליסט

"אחרי 3.5 שנים שאני מוביל את תוכנית הסטארט-אפים של מיקרוסופט במסגרת האקסלרטור הגיע הזמן להמשיך הלאה", מסר וולק. "בעולם הסטארט-אפים צריך להתחדש ובתפקיד הזה צריך להמציא את עצמך כל הזמן מחדש. אני מאוד אוהב את מיקרוסופט. אלה היו 3.5 שנים מדהימות. הגיע הזמן לעבור לאתגר הבא. אני מקווה להישאר מעורב בתוכנית בתור מנטור".

נבות וולק (מימין), צילום: הילה בר נבות וולק (מימין) | צילום: הילה בר נבות וולק (מימין), צילום: הילה בר

מיקרוסופט מסרה בתגובה: "וולק תרם רבות למיקרוסופט. האקסלרטור תחת הנהגתו זכה 4 פעמים ברציפות כאקסלרטור המוביל בישראל עם הישגים מרשימים לסטארט-אפים שיצאו ממנו. אנו מאחלים לנבות הצלחה רבה בהמשך דרכו ומקווים להמשיך ולשתף פעולה בעתיד".

תחום הסטארט-אפים של מיקרוסופט בישראל כולל מספר רב של פעילויות. בין היתר, האינטראקציה של החברה עם קהילת היזמות בעולם במגוון תוכניות; תוכנית BizSpark המסייעת לסטארט-אפים בגישה לשירותי הענן הארגוני Azure; שיתוף פעולה עם יותר מ-200 אקסלרטורים ב-47 מדינות דרך תוכנית +BizSpark; תוכניות פוסט-אקסלרציה; ותוכנית שיתוף פעולה עם קרנות הון סיכון בשיתוף עם זרוע ההשקעות, Microsoft Ventures.

נבות וולק הוא אחד משני המנחים של הפודקאסט "30 דקות או פחות" שמשודר בכלכליסט.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות21 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה