אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חברת חללי העבודה המשותפים MIXER פותחת מתחם עבודה שלישי

חברת חללי העבודה המשותפים MIXER פותחת מתחם עבודה שלישי

החברה שכרה כ־5,000 מ"ר בבניין המשרדים בפרויקט הרצליה הילס של חברת האחים עופר ואזורים, בקומות שבע עד תשע באגף הדרומי של הבניין.

19.11.2018, 08:20 | דותן לוי
חברת חללי העבודה המשותפים MIXER פותחת מתחם עבודה שלישי. החברה שכרה כ־5,000 מ"ר בבניין המשרדים בפרויקט הרצליה הילס של חברת האחים עופר ואזורים, בקומות שבע עד תשע באגף הדרומי של הבניין.

קראו עוד בכלכליסט

בנובמבר 2016 פתחה MIXER את חלל העבודה הראשון שלה, בגני התערוכה בתל אביב, וכיום מפעילה החברה שני מתחמי עבודה סמוכים בגני התערוכה בשטח של כ־5,000 מ"ר. לאחרונה קיבלה החברה החלטה להתרחב, ובחודש פברואר השנה גייסה 40 מיליון דולר להתרחבות גלובלית. ל"כלכליסט" נודע כי החברה נמצאת כיום במשא ומתן מתקדם לפתיחת שני סניפים בארצות הברית ובאירופה.

חלל עבודה של MIXER בתל אביב חלל עבודה של MIXER בתל אביב חלל עבודה של MIXER בתל אביב

MIXER שכרה את המתחם ל־20 שנה, ומחירי השכירות בבניין עומדים על 85-80 שקל למ"ר. על פי הערכה, מיקסר תשלם דמי שכירות של כ־3.5 מיליון שקל לשנה. החברה תשקיע בהתאמת המתחם כ־20 מיליון שקל, ועל פי הערכה הוא ייפתח במאי 2019.

איל נוה, מייסד ומנכ"ל משותף: "השילוב של אזור ההייטק עם נגישות מדהימה ובצמוד לרכבת הוא ייחודי. 90% מהחדרים ייהנו מחלון עצום מרצפה עד תקרה המשקיף לנוף".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות