אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מסתמן: עו"ד גיא גיסין ייצג את מחזיקי האג"ח של ברוקלנד צילום: אוראל כהן

מסתמן: עו"ד גיא גיסין ייצג את מחזיקי האג"ח של ברוקלנד

גיסין העומד בראש משרד גיסין ושות' היה אחד מגלריה של פרקליטים בכירים שביקשו לייצג את מחזיקי אגרות החוב

21.11.2018, 16:27 | חזי שטרנליכט

לחצו כאן לערוץ הטלגרם של מדור שוק ההון בכלכליסט

 

עו"ד גיא גיסין שייצג את המשקיעים בחברת אורבנקורפ שקרסה, צפוי לייצג גם את מחזיקי אגרות החוב של חברת ברוקלנד, כך נודע ל"כלכליסט". גיסין העומד בראש משרד גיסין ושות' היה אחד מגלריה של פרקליטים בכירים שביקשו לייצג את מחזיקי אגרות החוב.

קראו עוד בכלכליסט

ב-2016 מונה עו"ד גיסין על ידי ביהמ"ש בתל אביב כבעל תפקיד לחברת אורבנקורפ הקנדית שקרסה באותה שנה. היתה זו קריסה בעייתית שהגיעה ממש בסמוך לגיוס של 180 מיליון שקל, והמוסדיים זוכרים לו היטב לחיוב את הצלחתו להציל חלקים לא מבוטלים מהחוב המוכר. מעל ל-50%, סכום שעלול להיות דמיוני בכל הנוגע לתיק הנוכחי של ברוקלנד. שחברת מעלות העריכה עם חיתוך הדירוג לחברה בשבוע שעבר, שהנשייה שם צפויה לנוע בין 10% ל-30%, אך ייתכן שגם סכומים אלה אופטימיים לאחר תוצאות אסיפת מחזיקי אג"ח מורכבת ביום חמישי, יממה לאחר מכן.

ברוקלנד כינסה אסיפת מחזיקי אג"ח ביום חמישי האחרון, בה דיבר בעל החברה, בועז גלעד, בשיחת ועידה מניו יורק, והסביר כי החברה במצוקה תזרימית קשה וכי ההנהלה עמלה על פתרונות. אך בפועל מרבית האתרים של החברה לא פעילים, החברה לא שילמה ריבית לבנקים בסוף אוקטובר ופרויקטים רבים עומדים כמעט מוכנים, אך הבנקים המלווים לא משחררים כספים, לנוכח התסבוכת אליה נקלעה ברוקלנד.

עו"ד גיא גיסין, צילום: אוראל כהן עו"ד גיא גיסין | צילום: אוראל כהן עו"ד גיא גיסין, צילום: אוראל כהן

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

6 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה