אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אלוני חץ מסכמת את הרבעון השלישי עם ירידה בהכנסות צילום: עמית שעל

אלוני חץ מסכמת את הרבעון השלישי עם ירידה בהכנסות

חברת האחזקות של נתן חץ דיווחה על הכנסות של 269 מיליון שקל, קיטון של 31% מול 392.8 מיליון שקל אשתקד. הסיבה: שערוכי נדל"ן גבוהים יותר שרשמה זרוע הנדל"ן האמריקאית קאר ברבעון המקביל ב-2017

22.11.2018, 10:02 | חזי שטרנליכט

לחצו כאן לערוץ הטלגרם של מדור שוק ההון בכלכליסט

 

חברת אלוני חץ המחזיקה בחברות הפועלות בתחום הנדל"ן בצפון אמריקה, באירופה ובישראל, מדווחת הבוקר (חמישי) מדווחת הבוקר על גידול של הרווח הנקי המתואם שלה (FFO) ברבעון השלישי של השנה. ה-FFO גדל ב-36% והסתכם ב-146 מיליון שקל.

קראו עוד בכלכליסט

אלוני חץ רשמה ירידה חדה יחסית בהכנסות ברבעון השלישי שהסתכמו ב-269 מיליון שקל, קיטון של 31% מול 392.8 מיליון שקל. כמו כן, הרווח הנקי המיוחס לבעלי המניות של החברה נפל ב-58% והסתכם ב-68 מיליון שקל מול 163 מיליון שקל אשתקד. הירידה בהכנסות הוסברה ברווחי חברת קאר האמריקנית שבה מושקעת החברה.

קיטון בהכנסות אלוני חץ נבע משערוכי נדל"ן גבוהים יותר שרשמה קאר ברבעון המקביל ב-2017. בנוסף, ברבעון המקביל נרשם רווח חריג כתוצאה ממימוש מניות FCR בהיקף של 38 מיליון שקל.

נתן חץ יזם נדל"ן ובעלים של חברת אלוני חץ, צילום: עמית שעל נתן חץ יזם נדל"ן ובעלים של חברת אלוני חץ | צילום: עמית שעל נתן חץ יזם נדל"ן ובעלים של חברת אלוני חץ, צילום: עמית שעל

ההשקעות העיקריות של אלוני חץ הן בחברת המשרדים הישראלית אמות השקעות, חברת אנרג'יקס העוסקת בתחום האנרגיה הירוקה באירופה, חברת ברוקטון אוורלסט שפועלת בתחום הנדל"ן המניב המסחרי בבריטניה ובמיוחד בבירה לונדון, חברת PSP המשקיעה בנכסי נדל"ן בשוויץ וחברת קאר האמריקנית.

בעל השליטה ומנכ"ל החברה, נתן חץ, מסר כי הפעילות של חברת קאר (Carr) האמריקנית Carr ממשיכה לצמוח בהתאם לתוכניות העבודה שלה. "החברה מפתחת 5 פרויקטים בבירת ארה"ב, וושינגטון, בהיקף מצטבר של 1.55 מיליארד דולר. להערכת עם השלמת הפרוייקים שצפוייה עד 2023 ה-NOI שלה יכפיל את עצמו ביחס להיקפו ב-2017".

במארס השנה קבע הדירקטוריון של אלוני חץ כי בכוונת החברה לחלק דיבידנד שנתי מינימאלי בסך של 110 אג' למניה, שישולם ב-4 תשלומים רבעוניים. בגין הרבעון הראשון והשני של השנה 27 אגורות למניה ובגין הרבעון השלישי והרביעי 28 אגורות למניה, בכפוף להחלטה ספציפית של הדירקטוריון בתום כל רבעון. בנובמבר הזה קיבל הדירקטוריון החלטה בדבר חלוקת דיבידנד לרבעון הרביעי של שנת 2018 בסך של 28 אגורות למניה, שתסתכם בכ-48 מיליון שקל, אשר ישולם בחודש דצמבר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות