אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בכיר במערך האבטחה של אל על נעצר בחשד להברחת קוקאין צילום: סיוון פרג'

בכיר במערך האבטחה של אל על נעצר בחשד להברחת קוקאין

לפי החשד, רמי יוגב ניצל את תפקידו כדי להחביא את הסמים על גופי המטוסים. מעצרו הוארך בתשעה ימים. יחד איתו נעצרו שלושה חשודים נוספים. המשטרה: "פרשה רחבת היקף"

26.11.2018, 11:34 | תומר גנון

הותר לפרסום: עובד בכיר במערך האבטחה של חברת התעופה אל על, רמי יוגב, נעצר אתמול (א') בחשד שייבא קוקאין בהיקף גדול לישראל. מעצרו של יוגב הוארך היום (ב') בתשעה ימים. "יש חשד סביר שקושר את החשוד לעבירות, בהינתן תפקידו וסמכויותיו", כתב בהחלטה שופטת בית משפט השלום בראשל"צ, גיא אבנון.

קראו עוד בכלכליסט

יוגב משמש כראש מדור פיתוח אמצעים וממונה בטיחות אגפי, ועובד באל על למעלה מ-20 שנה. על פי החשד, הוא ניצל את תפקידו על מנת להחביא את הסמים על גופי המטוסים. זאת לאור תפקידו המאפשר לו גישה לאזורים מסוימים במטוס. לאחר שמטען היד ובו הסמים נתפס בנתב"ג, התעורר חשד הקושר אותו להברחה. עם זאת בשלב זה לא נמצאו סמים בחיפוש בביתו.

יחד עם יוגב נעצרו שלושה חשודים נוספים, ביניהם עובד לשעבר בשירות הביטחון שבמשרד ראש הממשלה, שלום בנו. מעצרו הוארך גם ב-9 ימים. מעצרו של חשוד נוסף, רועי חן, הוארך בתשעה ימים. מעצרו של חשוד אחר, אשר מסילתי, הוארך ביומיים. הסמים נתפסו במטען יד שניסה להעביר במכס בנתב"ג אחד החשודים.

מטוס של אל על, צילום: סיוון פרג מטוס של אל על | צילום: סיוון פרג' מטוס של אל על, צילום: סיוון פרג

"מדובר בפרשה גדולה ורחבת היקף", אמר בדיון נציג המשטרה, נדב רפופורט. "החשודים ייבאו כמות גדולה של סמים לישראל בשיטות מורכבות. החקירה בראשיתה". לגבי עובד אל על ציין נציג המשטרה כי יש לגביו: "מאפיינים חמורים יותר משאר החשודים".

המשטרה ביקשה להאריך היום צו איסור פרסום שהוציאה אתמול בערב על הפרשה. לבקשת כלי התקשורת, השופט אבנון דחה את בקשת המשטרה להאריך את תוקפו של הצו.

סנגורו של יוגב, עו"ד ארז אבוהב, מסר בתגובה: "החשוד מכחיש את החשדות המיוחסים לו. בשל תפקידו הביטחוני המסווג לא נוכל לפרט מעבר לכך. אנו בטוחים שהמשטרה תחקור במלוא המרץ ותשחררו בהקדם".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות