אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אחרי שנתיים בתפקיד המנכ"לית - אסתר אלדן פורשת מדלק ישראל צילום: ענבל מרמרי

אחרי שנתיים בתפקיד המנכ"לית - אסתר אלדן פורשת מדלק ישראל

אלדן הגיעה לדלק בתחילת 2017 לאחר כהונה כמנכ"לית גדות - נאלצה להתמודד בשבועות האחרונים עם סכסוכי עבודה ועיצומי עובדים; "הובלתי את דלק להישגים מצויינים - 2018 צפויה להיות שנת שיא ברווחיות"

26.11.2018, 13:57 | ליאור גוטמן

מנכ"לית דלק ישראל אסתר אלדן הודיעה למנכ"ל קבוצת דלק אסי ברטפלד כי בכוונתה לפרוש מהתפקיד. אלדן מונתה לתפקיד המנכ"ל לפני פחות משנתיים, והחליפה את שמוליק אנצ'ל שכיהן עד ינואר 2017 (כהונתו של אנצ'ל נמשכה כשנתיים וחצי).

קראו עוד בכלכליסט

דלק ישראל היא זרוע פעילות הדלקים והשמנים של קבוצת דלק שבשליטת יצחק תשובה. פרט לפעילות של מכירת דלקים ושמנים היא מתפעלת פיילוטים שונים לתדלוק רכב בגז טבעי. החברה מחזיקה בכ-250 תחנות דלק, מתוכן כ-75% פועלות בהפעלה עצמית. לחברה גם קרוב ל-200 חנויות נוחות שפועלות תחת המותג "מנטה".

אלדן הגיעה לדלק לאחר שכיהנה גם כמנכ"ל גדות, שנמכרה לקרן פורטיסימו בתחילת השנה.  בשבועות האחרונים התמודדה אלדן עם רצף עיצומים בחברה, במסגרת סכסוכי עבודה שעדיין לא נסגרו.

אלדן צוטטה היום באומרה ש"זכיתי לנהל חברה מובילה, מאתגרת ומעניינת בענף שעובר תקופה לא פשוטה, הכוללת שינויים רבים. הובלתי את דלק ישראל להישגים מצוינים ולהתמודדות עם האתגרים שעמדו בפניה במסגרת השינויים בענף - להתאימה למצב השוק ולהביא אותה לרווחיות שלא היתה מזה שנים רבות בחברה, רווח נקי של למעלה מ- 100 מיליון שקל בשנת 2017. שנת 2018 צפויה להיות שנת שיא ותסתיים ברווחיות גבוהה יותר", הוסיפה אלדן.

אסי ברטפלד, מנכ"ל קבוצת דלק, סיכם באומרו שהוא "מצר על פרישתה של אסתר אלדן מתפקידה. אסתר תרמה רבות לחברה במסגרת שיקום ומכירת גדות ביוכימיה והובלת דלק ישראל. אני מכבד את בחירתה ומאחל לה הצלחה רבה בהמשך דרכה".

אסתר אלדן , צילום: ענבל מרמרי אסתר אלדן | צילום: ענבל מרמרי אסתר אלדן , צילום: ענבל מרמרי

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות