אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
למרות דרישת שקד: המשנה ליועמ"ש דינה זילבר צפויה להגיע לדיון בוועדה לביקורת המדינה צילום:יאיר שגיא, אוהד צויגנברג

למרות דרישת שקד: המשנה ליועמ"ש דינה זילבר צפויה להגיע לדיון בוועדה לביקורת המדינה

יו"ר הוועדה ח"כ שלי יחימוביץ פנתה ליומ"ש אביחי מנדלבליט ב-9 בנובמבר כדי לזמנו לדיון בנושא שומרי הסף; מנדלבליט הודיע שלא יגיע - ושזילבר תגיע במקומו. יו"ר ועדת הפנים ח"כ יואב קיש הודיע שלא יאפשר את הופעתה בוועדה. לשכת שקד: "שרת המשפטים עומדת על עמדתה כפי שהובעה לא אחת"

27.11.2018, 12:06 | צבי זרחיה
המשנה ליועץ המשפטי לממשלה דינה זילבר צפויה להגיע ביום שני הקרוב לדיון בוועדה לביקורת המדינה, חרף האיסור על הופעותיה בכנסת שהטילה שרת המשפטים איילת שקד.

קראו עוד בכלכליסט

יו"ר הוועדה לביקורת המדינה ח"כ שלי יחימוביץ (המחנה הציוני) פנתה ליומ"ש אביחי מנדלבליט ב-9 בנובמבר כדי לזמנו לדיון בנושא שומרי הסף. מנדלבליט הודיע שלא יגיע ושזילבר תגיע במקומו. הודעתו של מנדלבליט באה 3 ימים לאחר ששקד הודיע שזילבר לא תייצגה בכנסת.

בועדה לביקורת המדינה אומרים כי זילבר תגיע לדיון.

דינה זילבר ואיילת שקד, צילום:יאיר שגיא, אוהד צויגנברג דינה זילבר ואיילת שקד | צילום:יאיר שגיא, אוהד צויגנברג דינה זילבר ואיילת שקד, צילום:יאיר שגיא, אוהד צויגנברג

בין המוזמנים: משרדי מבקר המדינה, רה"מ, האוצר, המשפטים, החינוך, נציבות שירות המדינה, משרד הבינוי, רשות החברות הממשלתיות ועוד.

כזכור, שרת המשפטים שקד אסרה לפני שבועיים על זילבר להופיע בכנסת לאחר שמתחה ביקורת חריפה על "חוק נאמנות בתרבות". היועץ המשפטי לממשלה אביחי מנדלבליט החליט לפי שעה שלא לשלוח את זילבר לכנסת ואף נזף בה.

יו"ר ועדת הפנים ח"כ יואב קיש (ליכוד) הודיע שלא יאפשר את הופעתה בוועדה. ואולם, היועץ המשפטי לכנסת עו"ד אייל ינון הבהיר לו שהוא לא יכול למנוע את הופעתה, אם תישלח על ידי היועץ המשפטי לממשלה. קיש הודיע בתגובה שאינו מקבל את עמדתו של ינון ולא יאפשר את הופעתה בוועדה אם לא תישלח על ידי שרת המשפטים שקד.

מלשכת שקד נמסר בתגובה כי "ממליצים להמתין ליום שני, טרם יציאה בכותרות. שרת המשפטים עומדת על עמדתה כפי שהובעה לא אחת". ההערכה היא ששקד תנסה למנוע את הופעתה של זילבר. 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

9 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה