אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עלייה קלה ברווחי מור השקעות - יחלק אופציות ל-54 מתוך 66 עובדיו

עלייה קלה ברווחי מור השקעות - יחלק אופציות ל-54 מתוך 66 עובדיו

הרווח הרבעוני עמד על 10 מיליון שקל, לעומת 9.7 מיליון שקל ברבעון המקביל - כל סכום הרווח יועבר לחלוקת דיבידנד; לשנה כולה צופה בית ההשקעות רווח של 40-37 מיליון שקל

27.11.2018, 14:22 | רחלי בינדמן

בית ההשקעות מור מסכם רבעון עם רווח של 10 מיליון שקל לעומת 9.7 מיליון שקל ברבעון המקביל אשתקד. ההכנסות הסתכמו ב-42 מיליון שקל, עלייה קלה לעומת התקופה המקבילה, אותה סיים מור םע הכנסות של 40.5 מיליון שקל.  

קראו עוד בכלכליסט

בסיכום החודשים ינואר-ספטמבר רשם בית ההשקעות רווח מצטבר של 30.5 מיליון שקל, עליה של 21% לעומת התקופה המקבילה אשתקד – ובהתאם לתחזיות שניפקו במור. לשנה כולה צופה מור רווח נקי של 40-37 מיליון שקל.

במסגרת מדיניות חלוקת הדיבידנד יחלק של בית ההשקעות 10 מיליון שקל לבעלי המניות - סכום השווה לרווח הנקי הרבעוני. מאז הנפקתו ביולי 2017 חילק מור סכום של 58.6 מיליון שקל.

בית ההשקעות הודיע על הקצאת 2.39 מיליון אופציות ל-54 עובדים ונושאי משרה המועסקים בחברה ובחברות בנות שלה, מתוך 66 עובדים המועסקים בקבוצה. ההקצאה אינה כוללת את בעלי השליטה וקרוביהם. מדובר בפעם השנייה שבה בית השקעות מקצה לעובדיו אופציות אחרי התקדים של בית ההשקעות מיטב-דש.

מחיר המימוש עומד על 5.47 שקל וזאת בהתאם לממוצע המשוקלל של שער הנעילה של מניית החברה בבורסה בשלושים ימי המסחר שקדמו למועד אישור ההענקה על ידי הדירקטוריון החברה. כתבי האופציה יוענקו בארבע מנות שיבשילו מידי שנה. כתבי האופציה ימומשו באופן אוטומטי במועד ההבשלה של כל מנה (ולגבי המנה הראשונה ככל שהוקצתה לפי מסלול רווח הון – במועד תום תקופת החסימה). 

תוכנית ההקצאה לעובדים מצטרפת למינויו של אורי קרן למנהל ההשקעות הראשי של פעילות הגמל עליו הודיעה החברה בשבוע שעבר. קרן, לשעבר מנכ"ל חברת הקרנות של ילין לפידות ודירקטור בחברת הגמל, יהפוך לשותף בפעילות הגמל וירכוש 15% ממניות אינטרגמל בתמורה ל-1.5 מיליון שקלים.

לדברי יוסי לוי, מנכ"ל י.ד מור השקעות, "הקצאת האופציות לעובדים היא חלק מהאסטרטגיה של בית ההשקעות, שרואה בעובדיו שותפים מלאים בהצלחת החברה ובצמיחתה. אנחנו מעריכים שהצעד הזה יגרום לזהות אינטרסים בין העובדים ובעלי המניות ויגביר עוד יותר את תחושת ההזדהות של העובדים עם יעדי בית ההשקעות ומטרותיו. חשוב לציין, שהקצאת האופציות תבוצע באופן חוצה ארגון לכל העובדים, בכל רמות התפקידים, ואנחנו בטוחים שהצעד יסייע בשימור ההון האנושי האיכותי בחברה לאורך זמן ובהגברת תחושת המשפחתיות, החשובה לנו כל כך".

יוסי לוי מנכ"ל מור השקעות , צילום: בועז צרפתי יוסי לוי מנכ"ל מור השקעות | צילום: בועז צרפתי יוסי לוי מנכ"ל מור השקעות , צילום: בועז צרפתי

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות