אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ביכורי שדה צפון מתעניינת ברכישת פעילות רשת קו-אופ שנקלעה לקשיים צילום: אוראל כהן

ביכורי שדה צפון מתעניינת ברכישת פעילות רשת קו-אופ שנקלעה לקשיים

ביכורי השדה היא ספקית בתחום הפירות והירקות. החברה רכשה לפני שמונה חודשים את רשת סופר ברקת והמהלך עשוי לחזק את פעילות הקמעונאות שלה

28.11.2018, 08:01 | נורית קדוש

חברת ביכורי שדה צפון שבבעלות האחים דרור וגדעון חכם, מתעניינת ברכישת פעילות רשת המזון קו-אופ שנקלעה לקשיים, כך נודע ל"כלכליסט".

קראו עוד בכלכליסט

ביכורי השדה היא ספקית בתחום הפירות והירקות. החברה רכשה לפני שמונה חודשים את רשת סופר ברקת והמהלך עשוי לחזק את פעילות הקמעונאות שלה.

כפי שנחשף ב"כלכליסט", גם רשתות המזון שופרסל, ויקטורי ורמי לוי וגם ספק המזון צביקה ויליגר מחברת וילי פוד מתעניינים ברכישת פעילות קו-אופ. ויליגר עצמו הכחיש את הדברים.

סניף קו-אופ בירושלים, צילום: עומר מסינגר סניף קו-אופ בירושלים | צילום: עומר מסינגר סניף קו-אופ בירושלים, צילום: עומר מסינגר

בתוך כך, רשת קו-אופ תגיע הבוקר לבית המשפט המחוזי בירושלים לדיון בבקשתה להקפאת הליכים למשך שלושה חודשים ולמינוי עורכי הדין יגאל וייאנשטיין ושחר קטוביץ כנאמנים, זאת יומיים לאחר שהגישה את הבקשה להקפאת הליכים.

בכיר בקו-אופ אמר אתמול ל"כלכליסט": "מוקדם להספיד את החברה. אם היו לנו עוד כמה ימים היינו יכולים להתגבר על המשבר התזרימי ואין לי ספק שהקפאת הליכים תאפשר לחברה להתייצב ולבצע את תכנית ההתייעלות שיצרה".

 הערכות הן כי בהתאם להחלטות שיתקבלו בדיון שיתקיים היום, תגבש החברה את הצעתה. בקו-אופ העריכו את שווי הפעילות העירונית בכ־90 מיליון שקל ואילו את פעילות ההפצה במרחב הכפרי בכ־10 מיליון שקל.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות