אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אדם נוימן מאמין באהוד ברק - ישקיע כ-5 מיליון דולר באינטרקיור צילום: רויטרס

אדם נוימן מאמין באהוד ברק - ישקיע כ-5 מיליון דולר באינטרקיור

נוימן, מייסד WeWork, מצטרף להשקעה בחברה הקנאביס - יקבל בתמורה 5% ממניות אינטרקיור. עד כה הזרימו המשקיעים לחברה סכום של כ-17 מיליון דולר

28.11.2018, 11:10 | צלי גרינברג

אדם נוימן מייסד WeWork מצטרף לאהוד ברק עם השקעה בחברת הקנאביס אינטרקיור. החברה מדווחת הבוקר (ד') לבורסה כי נוימן השקיע 5 מיליון דולר תמורת החזקה של 4.5% ממניות החברה.  

קראו עוד בכלכליסט

נוימן מצטרף למשקיעים הגדולים הנוספים: המיליארדר גרי פגל, מייסד Capital GMF אשר עתיד להחזיק בחברה כ-5%, ואלכס רבינוביץ', בעל השליטה בחברה, שעתיד להגדיל את החזקותיו. 

רבינוביץ' מחזיק כיום 38.48% ממניות אינטרקיור והוא צפוי לרכוש 5% נוספים. בסוף אוקטובר השנה הודיעו פגל ורבינוביץ' על השקעה שווה של 6 מיליון דולר כל אחד. בכך מסתכמת ההשקעה בחברה עד כה בכ-63 מיליון שקל (כ-17 מיליון דולר).

אדם נוימן , צילום: דן קינן אדם נוימן | צילום: דן קינן אדם נוימן , צילום: דן קינן

בחודש שעבר הודיעה אינטרקיור על מינויו של ראש הממשלה לשעבר אהוד ברק ליו"ר דירקטוריון פעיל בחברה. בטקס השקת המסחר של מניותיה בבורסה בת"א אמר ברק כי השקעותיהם של פגל וריבנוביץ' לא מספקות את מלוא החזון של החברה וכי היא מכוונת לגיוסים נוספים.

אינטרקיור היא חברה ציבורית שנכנסה לשוק הקנאביס לאחר רכישת קנדוק, העוסקת כ- 10 שנים במחקר, טיפוח, גידול ושיווק קנאביס רפואי. 

אינטרקיור מחזיקה במקביל כ- 17.25% בריגנרה, העוסקת במחקר ופיתוח תרופות מקור חדשניות ונמצאת בניסוי שלב 3 במחלת עיניים וניסוי שלב 2 באלצהיימר.

כמו כן, מחזיקה אינטרקיור בכ-9.3% בנובלוס המפתחת טכנולוגיה המיועדת לשפר באופן משמעותי את תוצאות הטיפול בחולי סרטן, מסוגים שונים, תוך שימוש בתרופות ביולוגיות ממוקדות. לאחרונה הודיעה נובלוס כי הדירקטוריון שלה אישר את מיזוגה עם חברת CGI הנסחרת בנאסד"ק.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות