אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חברת Hotelmize גייסה 3.2 מיליון דולר צילום: יח"צ

חברת Hotelmize גייסה 3.2 מיליון דולר

החברה מפעילה כלי ביג דאטה שמסייעים לחברות בשוק הזמנת המלונות למקסם רווחים, ע"י ניתוח וחיזוי תנועות במחירי החדרים במודל דומה לשל אנליזת שוק הון. את סבב הגיוס הובילה קרן Investible האוסטרלית

28.11.2018, 19:25 | גולן חזני

חברת הסטארט-אפ הישראלית הוטלמייז (Hotelmize) השלימה גיוס של 3.2 מיליון דולר. את סבב הגיוס הובילה קרן הון הסיכון האוסטרלית Investible.

קראו עוד בכלכליסט

החברה מפעילה כלי ביג דאטה שמסייעים לחברות בשוק הזמנת המלונות למקסם רווחים.

מייסדי החברה, דור קרובינר ועמרי ליטבק, צילום: יח"צ מייסדי החברה, דור קרובינר ועמרי ליטבק | צילום: יח"צ מייסדי החברה, דור קרובינר ועמרי ליטבק, צילום: יח"צ

שוק הזמנת חדרי המלון הוא אחד הגדולים והפעילים בעולם, עם מחזורי הכנסות שנתיים של יותר מ-550 מיליארד דולר וקצב צמיחה שנתי של כ-6%. ואולם, על אף קצב הגדילה הזה מדובר בתעשייה תחרותית ביותר, שמתאפיינת בשולי רווח נמוכים.

המוצר של הוטלמייז מתבסס על שיטות מסחר שמקורן בשוק ההון, והוטמעו בפלטפורמה לשוק המלונאות: החברה מקבילה את מחירי הזמות חדרי המלון למניות - מה שמתאפשר שכן מחירי החדרים הם דינמיים ומשתנים לפי פרמטרים כהיצע וביקוש בדומה למניות סחר. בנוסף, מתייחסת החברה לאלמנטים אחרים שמשפיעים על מחירי החדרים. היא פיתחה טכנולוגיית חיזוי מחירים שנענת על מידע בהיקף נרחב, וכך מאפשרת ללקוחות שלה גישה למחיר האופטימלי.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות