אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
כים ניר: השימועים בוטלו - והטייסים יסירו את בקשת הפירוק של החברה צילום: מאיר אזולאי

בלעדי לכלכליסט

כים ניר: השימועים בוטלו - והטייסים יסירו את בקשת הפירוק של החברה

הכנ"ר הגיש היום לביהמ"ש המחוזי מרכז הודעה לפיה נערכה פגישה בהשתתפות נאמנת החברה ונציגי הטייסים, בה הגיעו הצדדים להסכמות. הוסכם כי הזימון לשימוע ל-3 טייסים שהוציאה הנאמנת יבוטלו, והבקשה לפרק את כים ניר תוסר

29.11.2018, 15:35 | ליטל דוברוביצקי

הושגה רגיעה בין נאמנת חברת כים ניר לבין הטייסים שרק אתמול ביקשו לפרקה. ביוזמת נציגת כונס הנכסים הרשמי, עו"ד רותי מזרחי לינקר, מנהלת מחוז ת"א-מרכז בכנ"ר, נערכה פגישה שהובילה להסכמות.

קראו עוד בכלכליסט

הכנ"ר הגיש היום לבית המשפט המחוזי מרכז הודעה לפיה נערכה פגישה בהשתתפות הנאמנת, עו"ד ניצה פוזנר, והטייסים שיוצגו על ידי עוה"ד גלילה הורנשטיין ואלון הורנשטיין, בה הגיעו הצדדים להסכמות. הוסכם כי הזימון לשימוע לשלושה טייסים שהוציאה הנאמנת יבוטלו, ובקשת 27 הטייסים לפרק את כים ניר תוסר.

מטוס כיבוי אש של כים ניר, צילום: מאיר אזולאי מטוס כיבוי אש של כים ניר | צילום: מאיר אזולאי מטוס כיבוי אש של כים ניר, צילום: מאיר אזולאי

קבוצת כים ניר משמשת כיום כיחידה הלאומית לכיבוי אווירי בישראל. אתמול, 27 מתוך 31 טייסי החברה העוסקים בכיבוי אש אווירי ובריסוס ביקשו מבית המשפט המחוזי להעביר את החברה להליך של פירוק, ואף ביקשו מכתב פיטורים. עוד ביקשו הטייסים לבטל את צו הקפאת ההליכים לכים ניר. במכתב המסביר את מניעם שצורף כנספח לבקשה טענו הטייסים: "איבדנו את האמון בנאמנת ואין אנו רואים כל סיבה ורצון להמשיך ולשתף פעולה עימה בתהליך הקפאת ומכירת החברה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות