אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
תעלומת מות מזל הדדי: המשטרה מרחיבה את החקירה

תעלומת מות מזל הדדי: המשטרה מרחיבה את החקירה

בשבוע שעבר קבעו במשטרה שמנהלת החשבונות בחברה של לבייב התאבדה מהקומה העשירית, אבל כעת התיק נראה פתוח: ל-ynet נודע כי הבעל זומן לעדות, במשטרה ביקשו את הסיסמא לפייסבוק של רעייתו ואספו מצלמות אבטחה. עו"ד ששי גז, שמייצג את המשפחה: "המשטרה הייתה נעולה על קונספציה"

29.11.2018, 17:48 | אלי סניור
במשטרה קבעו כבר בשבוע שעבר שמזל הדדי, מנהלת החשבונות בחברה של לב לבייב, שמה קץ לחייה - אבל כעת החקירה מתרחבת והתיק נראה פתוח. ל-ynet נודע כי הבעל קובי הדדי זומן לעדות במרחב דן והמשטרה מנסה להגיע לחשבונות הפייסבוק שלה ולחשבונות פייסבוק אחרים, במטרה לדעת מה התרחש בשעתיים האחרונות לחייה.

קראו עוד בכלכליסט

הבעל קובי הדדי מסר עדות במשך למעלה משעתיים במשטרת מרחב דן החוקרת את מות רעייתו, וסיפר על התנהלותה של אשתו בתקופה שלפני מותה. במשטרה מתכוונים להתמקד בקשרים עם חברותיה, במטרה לנסות להגיע לתכתובות והודעות עם החברות. לשם כך ביקשו במשטרה לקבל את הסיסמא לפייסבוק שלה וסיסמאות לחשבונות אחרים. 

מזל הדדי, מנהלת החשבונות בחברת LLD של לב לבייב שנפלה אל מותה מזל הדדי, מנהלת החשבונות בחברת LLD של לב לבייב שנפלה אל מותה מזל הדדי, מנהלת החשבונות בחברת LLD של לב לבייב שנפלה אל מותה

          

במשטרה אספו את מצלמות האבטחה מתחנת רכבת מרכז ועד בניין החברה של לב לבייב, שבו עבדה כמנהלת חשבונות, במטרה לגלות סימנים שיסבירו מדוע חזרה באופן מפתיע לבניין שבו עבדה - ומדוע בחרה לעלות לקומה העשירית, שם לפי ההערכה הראשונית היא קפצה אל מותה.

המשפחה שכרה את שרותיו של עו"ד ששי גז, שאמר: "המשטרה לא חקרה עד היום את התיק כמו שצריך. הם היו נעולים על הקונספציה שהיא התאבדה. אני שמח שהם ממשיכים לחקור ושואלים שאלות על מנת לברר את האמת".

אמש, למרות שבמשטרה קבעו כי מדובר בהתאבדות, המשיכו החוקרים לבדוק את נסיבות מותה של הדדי. ל-ynet נודע כי תוכן הטלפון הועבר למעבדה שתבדוק את התנהלותה של הדדי בימים שלפני האירוע.

חוקרי המשטרה מנסים לבדוק האם היו רמזים לסיבה ש"הביאו אותה", לטענתם, לקפוץ אל מותה. בין היתר, הם ינסו לשחזר הודעות שנמחקו - אם היו כאלה. מלבד הבדיקה הטכנולוגית, במשטרה גם גבו עדות מגורמים טיפוליים בסביבתה של הדדי, על מנת לנסות להגיע לקצה חוט שבו ייתכן שטמון הרמז לאירוע הטרגי.

בעלה של הדדי: "המקרה צריך להיחקר כרצח, אין פה ספק"

קובי הדדי, בעלה של מזל, מסרב להאמין שהיא התאבדה. בריאיון לאולפן ynet בשבוע שעבר הוא טען: "אין פה בכלל ספק, המשטרה צריכה להתעורר ולקחת את זה כתיק רצח, לא כמשהו אחר. היא לא יכלה לעשות את זה לבד, אין סיכוי, זה לא הבן אדם. אין לה שום סיבה - יש לה עולם שלם בבית. היה לה קשה בחקירה, אבל זה לא העניין פה, יש פה משהו מעבר. אני לא יודע מי יכול לרצוח אותה, אני לא רוצה לומר סתם דברים על אנשים, אבל ברגע שאני יודע שהיא לא עשתה את זה, צריך להיות משהו אחר פה. אין תשובות".

 

זמן קצר לפני מותה מזל הייתה אמורה להיפגש עם קובי, שחיכה לה בתחנת הרכבת בראשון לציון. "ב-15:23 היא ירדה למטה. חבר שלי היה אצלה, היא העבירה לו מעטפה, הוא נתן לה מעטפה של העבודה שלי והיא יצאה לכיוון הרכבת. שאלתי אותו 'ראית משהו?', והוא אמר 'קובי, אין סיכוי בעולם'. אני יודע שברכבת היא דיברה עם מישהי והן צחקו והכל היה בסדר עד שהיא קיבלה עוד טלפון, עוד וואטסאפ או לא יודע מה - משהו שהחזיר אותה לכיוון המשרד בזמן שאני מחכה לה בתחנת הרכבת בראשון לציון. אם היה משהו והיו מבקשים ממנה לחזור, היא הייתה מתקשרת ואומרת לי 'קובי אל תחכה לי, אני באה ברכבת הבאה'".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות2 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

2.
המשטרה לא חוקרת אירועים קודמים (ראו פירוט) ובכך מעבירה מסר לגיטימי לשיטה...
אני המומה שמשטרת ישראל מאפשרת שיצחקו עליה! כמה מקרים של רצח בהתאבדות לא נחקרו בנתניה? על קצה המזלג שיטה להשתקת פשעים בנתניה!!! בחורה נפלה ממרפסת מלון כרמל, לאחר שהודיע על אינוסה, אישה פתאום נפלה מחלון דירה סמוך לתלונה על אינוס ילדות, נציגת דיירים אוימה ונרדפה עד שביטלה תלונה בגין זיוף חתימתה והוצאת כספים במרמה מחשבון נאמנות שמוחזק חוזית ע"י היזם בבעלות עיריית נתניה = חל"ת שיפוצי חזיתות, אני אישית מועמדת לחיסול מידי, נרדפת, מאוימת, וחיי הם מסע של טרור נפשי וכלכלי, כי דיווחתי (ע"פ חוזה) למפקח ולבכירי העיר, על חשד לשוחד, מרמה, הפרת אמונים, סחיטה באיומים ועוד, בעבודות בבניין ציבורי במסגרת פרויקט שיפוץ חזיתות... וכל זאת כנגד עובדים בכירים בעיריית נתניה, מקורביה, ונציגיה הרשמיים של מדינת ישראל!
מרים  |  13.12.18