אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מלך הג'ונגל של מוכרי הקורסים לעשיית כסף מהאינטרנט חושף את כל האמת בפנים. ראיון בלעדי עם ג'ון אלגורט קרדיט: ג'ון אלגורט

מלך הג'ונגל של מוכרי הקורסים לעשיית כסף מהאינטרנט חושף את כל האמת בפנים. ראיון בלעדי עם ג'ון אלגורט

האם סוף סוף מצאנו מים במדבר או שמדובר בעוד מוכר חלומות מפוקפק?

02.12.2018, 17:33 | בשיתוף ג'ון אלגורט, מאת חלי מרקמן

זוהי כנראה לא הפעם הראשונה שאתם שומעים את המושג "כסף מהאינטרנט". בימינו, קשה שלא להתקל בכל ההצעות "המפתות" של אנשים ברחבי האינטרנט שמבטיחים לך מיליונים תמורת שעה או שעתיים השקעה ביום מהבית ללא בוס על הראש.

היום (09/10/2018), יצאנו לגלות האם באמת ניתן לעשות כסף מהאינטרנט ואיך עושים זאת. לשם כך, פניתי לאחד המובילים בתחום – ג’ון אלגורט, יזם צעיר שטוען כי חשף את הדרך להכנסה פאסיבית מהבית. האם מדובר בעוד תרמית בכדי לסחוט את הכסף שלנו? או סתם קורס חסר תועלת שמתיימר להיות הדבר הבא? בדיוק כמוני, כולכם ודאי סקפטיים מעט בנושא, לכן החלטתי לחקור את העניין לעומק ולבדוק האם באמת יש כסף באינטרנט או שעבדו על כולנו בעיניים. חייבת להודות שלא היה קל להשיג את ג'ון לראיון שאצטט בשורות הבאות אבל למרות המאמץ מה שגיליתי השאיר אותי בשוק...

"אז ג’ון, תרצה להסביר לנו מה פשר המהומה? האם באמת ניתן לעשות כסף מהאינטרנט"

אחזיר לך בשאלה... כמה פעמים בשנה האחרונה יצא לך לקנות משהו באינטרנט?

את הרי יודעת שהתשובה היא לפחות כמה עשרות פעמים, ואת גם הרי יודעת שיש מוכר בצד השני שהרוויח מזה ועשה כסף מהאינטרנט, בדיוק כפי שאני והתלמידים שלי מוכרים ומרוויחים, וכמוך יש רק במדינת ישראל לבד עוד כמה מיליוני צרכנים עם אצבע קלה על ההדק שעסוקים בלהוכיח לנו שהעסק עובד כל פעם שהם רוכשים מוצר ואז תוהים עם זה באמת אפשרי לאחר שבעצמם הוכיחו זאת....

אז כן, יש כסף באינטרנט והרבה ממנו אני והתלמידים שלי גלגלנו מעל-17 מיליון ש"ח במחזורי מסחר ב2017 בלבד בדיוק בגלל אנשים כמוך ורבים כמוך שקונים באינטרנט ולכן השאלה הזאת תמיד הייתה מגוחכת בעניי אני מבין את הסקפטיות שלך ב100% אבל בואי לא נבזבז את הראיון הזה לחינם בשאלות שהתשובה להם ידועה מראש.

"אוקי... אז מה הסוד שלך להצלחה? למה אתה עושה כסף מהמחשב ואחרים לא?"

תאכלס? כי ממוקד, אני חדור מטרה ואני יודע מה אני עושה ועם השנים (6 שנים נכון להיום) נהייתי די טוב בזה. לא תמיד היה לי קל כמו שקל לי היום, אני התחלתי את דרכי בלי שום ידע אבל בניגוד לאחרים מעולם לא חשבתי שקיים עסק שמצריך רק 30 דקות ביום. אני בניגוד לאחרים ישבתי על המחשב בימים ובלילות עד שפיצחתי את הדרך שלי ושילמתי גם בעצמי על המון קורסים במהלך הדרך עד שהצלחתי ליצור לעצמי עסק, שמייצר לי "כסף מהאינטרנט" כפי שאתם אוהבים לקרוא לזה ולשמחתי היום יש לי את הפריווילגיה לקצר לתלמידים שלי את הדרך הארוכה שאני עברתי ולתת להם את מה שתאכלס עובד.

"יש מלא הבטחות בשוק, למה דווקא ללמוד שופיפיי אצלך?"

כי אצלי יש תוצאות בשטח עם תלמידים שבאמת עושים כסף מהאינטרנט וממליצים עלי בכל הזדמנות אפשרית. מעבר לזה שהקורס שלי הכי רחב בישראל ונותן את כל הידע המקיף למתחילים ומתקדמים כאחד ואני אפילו מנפיק תעודת הכשרה לכל בוגרי הקורס שלי שיקבלו את הכלים לחלוק את הידע שהם רכשו ממני לאחרים ולהיות בעלי מקצוע חדש שפורץ דרך לעצמאות כלכלית אמיתית, הקהילה שהקמנו היא בין הגדולות בארץ והוכשרו אצלי לא מעט מנטורים ידועים מאוד בתחום.

 

בקיצור, אם את/ה רוצה את הטוב ביותר וההצלחה באמת חשובה לך ללא פשרות אז מאורת האריות של שופיפיי זה חד משמעית הכתובת הנכונה.

בניגוד להמון קורסי שילדה שמשוטטים להם ברחבי הרשת ולא מביאים דבר מעבר לבסיס, אני דוגל באחד למען כולם וכולם למען אחד ולכן אני מתחייב לתת את הערך הגבוהה והפרקטי והמעודכן ביותר בזמן שאני נותן תמיכה מלאה לכל תלמיד ותלמיד בתוך הקהילה ובגלל הגישה שלי וההשקעה שלי בתלמידים שלי אני תמיד אשאר מספר #1 בנישה שלי וככה אני גם מצפה מכל בוגרי ההכשרה שלי.

"אז כמו שאני בטוחה, היום-יום שלך כיזם מצליח הוא לא בדיוק שעה מהמחשב בחוף הים עם קוקטייל ביד. מה הוא בעצם סדר היום שלך? מה אתה עושה כדי להרוויח?"

 

כמובן שזה לא שעה ביום וכמובן שלא בים כי זה יעשה לי קורוזיה למחשב וסתם יעוף עלי חול, אבל קוקטייל בהחלט יש לי.

 

אני קם בבוקר לפעמים בצהריים, נותן נשיקה לאשתי ולבן שלי, שותה קפה ואוכל ארוחת בוקר. לאחר מכן אני עושה את האימון בוקר הקבוע שלי בחדר הכושר הפרטי שלי ואז הולך להתקלח, לאחר שפתחתי את היום ברוגע ובזמן שלי אני יורד לחדר העבודה שלי בקומה למטה, סוגר את הדלת ומתחיל לעבוד. לפעמים עד השעות הקטנות של הלילה כי זה מה שבעלי עסקים באמת עושים.

מה אני עושה כדי להרוויח?

הכל כל עוד זה מועיל לי ולסובבים אותי כאחד ולא פוגע באף אחד.

אני מייצר בגדים חדשים לחנות שלי ושולח מיילים לנרשמים שלי, אני משווק הצעות שותפים שנראות לטעמי ,ממתג את עצמי כאיש מקצוע וגם מלווה יחידים ובעלי עסקים לעצמאות הכלכלית שלהם.

"כמו שכולנו מעט תוהים, האם יש סיכון ברעיון של הקמת עסק אינטרנטית משל עצמך? והכי חשוב, אם אפשר לקבל תשובה כנה, האם יש עלות השקעה מינימלית כלשהי?"

לטעמי האישי אין שום סיכון. כן, שמעת נכון שום סיכון. בשנים האחרונות שופיפיי נהייתה עסק שפותח את האפשרות לתחזק חנות בעבור כמה עשרות דולרים בודדים בלבד. ואם לדייק אז תחזוקת חנות שופיפיי עולה רק 29$ נכון להיום (09/10/2018).

אם את קוראת ל100 שקלים קטנטנים סיכון אז אני בהחלט אחלוק על דעתך.

"אז בעצם אם אתה כה מצליח, למה החלטת ללמד אחרים כיצד לעשות כסף מהאינטרנט? האם זה לא ייפגע במקום מסוים בהצלחה שלך בגלל שהשוק מוצף עם יותר ויותר אנשים שמשתמשים באותה שיטה כמוך?"

בדיוק בגלל מחשבה כזאת כמו שלך אנשים נשארים תקועים במקום ולא מתקדמים. הדבר האחרון שיקרה לי זה שאני ייפגע מללמד אחרים. נהפכו, זה אחד הדברים הכי יעילים בכדי להקים אימפריה של סוחרים שעוזרים אחד לשני להרוויח. כפי שאמרתי מקודם, אחד למען כולם וכולם למען אחד. כמות שיתופי הפעולה והדלתות שזה פותח בקהילה שהקמתי עם התלמידים שלי היא מטורפת.

"מה בעצם אתה מלמד בקורס? "

אני בעיקר מלמד להגדיל ראש ולהיות יזם אינטרנטי מצליח שמבין שאפשר ליצור כסף כמעט מכל דבר ברחבי הרשת. הוספתי לינק שתצרפי בתחתית המאמר שנותן גישה לסדרת סרטונים שייצרתי בחינם במיוחד לקוראים שלך וסילבוס מלא של התכנים לכל מי שמפחד לרכוש חתול בשק.

 

"באיזה עוד דרכים אתה עושה כסף מהאינטרנט חוץ משופיפיי?"

אני אישית בנוסף לשופיפיי עוסק גם בשיווק שותפים וגם כפרילנסר במגוון תחומים, ניתן להיכנס בלינק כאן לאתר המכללה הרשמי שלי: https://elgortacademy.com

שם אני מראה ליותר מ1,000 תלמידים שלי את כל השיטות והדרכים דרכם אני אישית עושה כסף מהאינטרנט

 

"ואיך אפשר לראות במה מדובר?"

״ההרשמה למאורת האריות של שופיפיי נפתחה שוב לזמן מוגבל, המטרה של ההדרכה היא כמו שהזכרתי כבר מקודם: לתת 100% מהידע שלי שמכניס כסף בישראל 2018. ככה? כל מי שרציני יכול לראות את התוצאות בכיס ולהימנע מקורס שילדה זול שלא יניב לו תוצאות לטווח הרחוק בזמן ליווי צמוד איתי באופן אישי בכדי לראות תוצאה אמיתית"

זה הקישור להדרכת השופיפיי בחינם שג'ון נתן לנו... >>

 

ובנימה אישית:

בהסתכלות לאחור על הכתבה הזו, לא ידעתי רבות על תחום הכסף מהאינטרנט, הייתי סקפטית. הרעיון של כסף מהאינטרנט היה נראה לי קצת מסתורי ואולי טיפה מפחיד, המחשבה על כסף מהאינטרנט נשמעת כמו חלום וכמובן קיים הפחד מלהפסיד כסף ולבזבז את הזמן. אבל זה פחדים שקיימים לפני פתיחה של כל עסק ובאינטרנט, הסיכון הוא בהחלט אפסי לעומת השקעה בעסק פיזי.... האפשרויות להרוויח כסף מאינטרנט הן אינסופיות. לאחר הראיון ג'ון נתן לי גישה לקורס שלו ועשה איתי מספר שיעורים הייתי חייבת לבדוק את התחום בעצמי וחייבת להודות שלאחר עבודה של חודש וחצי פחות או יותר כבר התחלתי להרוויח סכום צנוע של כ2,000 שקלים...

 

 חלי מרקמן חלי מרקמן  חלי מרקמן

   

לסיכום: מצאנו מים במדבר, האינטרנט זה אכן מקום מושלם להקמת עסק אינטרנטי ואומנם הייתי סקפטית (ובצדק) בהתחלה אבל עכשיו אני יכולה להגיד בשמחה שאפשר לעשות כסף מהאינטרנט.

הערה חשובה שג'ון ביקש להוסיף: "אתם עכשיו מקבלים חלק מההדרכה שלי לגמרי בחינם. אני מאמין בחוק ההדדיות ואני מוכן לתת לכם משהו מעצמי בכדי שתראו קודם כל מה יש לי להציע ולאחר מכן תיקחו איתי את הצעד הבא להצלחה משותפת. התכנים שבפנים מסווגים ופותחים בפניכם דלת לתחום שמשנה את החיים. אל תחפפו ואל תהיו עצלנים אני רוצה אצלי אך ורק אריות חרוצים שמוכנים לעשות את מה שנדרש בכדי לייצר לעצמם תוצאה מידית בחיים ובחשבון הבנק, בהחלט אפשר להרוויח כמו חבר כנסת מהמחשב בבית ואני בהחלט נותן את כל הכלים לעשות זאת. בסופו של יום זה נטו תלוי בכוח הרצון שלכם, בהצלחה!

לחץ כאן בשביל לעבור להדרכות, נתראה בצד השני >>

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות