אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בינג' בקולנוע: גלובוס מקס הופכת ל-HOT סינמה

בינג' בקולנוע: גלובוס מקס הופכת ל-HOT סינמה

החברה גם תקרין על המסך הגדול חלק מהסדרות שלה בטלוויזיה' כולל הקרנות בינג'; מנויי HOT יזכו להטבות ייחודיות ובלעדיות

03.12.2018, 07:06 | ישראל וולמן

גלובוס מקס אאוט, HOT סינמה אין. מאמצע 2019 ימותגו מתחמי הקולנוע של גלובוס מקס כ-HOT סינמה, בעקבות הסכם שחתמה מפעילת הרשת, אלקו מדיה ואינטרטיינמנט, עם קבוצת HOT. 

קראו עוד בכלכליסט

אלקו עוסקת בהקמה, בניהול ובתפעול של בתי קולנוע, והיא מפעילה 11 מתחמי קולנוע פעילים בישראל. מתחמי הרשת יעברו שינוי חזותי ומותגי כולל, החל מהחלפת הלוגו, דרך עיצוב אתר הרשת והאפליקציה שלה, וכלה בעיצוב האולמות וכוסות השתייה והפופקורן במזנונים.

גלובוס מקס , צילום: אתר גלובוס מקס  גלובוס מקס | צילום: אתר גלובוס מקס גלובוס מקס , צילום: אתר גלובוס מקס

HOT תעביר להקרנות על מסך גדול במתחמי הקולנוע גם חלק מהסדרות המשודרות בשירות הטלוויזיה שלה, כולל הקרנות בינג'. שתי החברות מתכננות גם הפקה והפצה משותפת של תכנים ושיתופי פעולה אחרים.

מבחינת קבוצת HOT, המהלך אמור לחזק את המותג שלה ואת נאמנות הלקוחות, ולקשר אותו עם עולמות המדיה הבידורית. הקבוצה מתכוונת גם לספק במתחמי הקולנוע הטבות ייחודיות ובלעדיות למנוייה, למשל כרטיסים מוזלים לסרטים ולהקרנות מיוחדות, תפריט מוזל במזנונים ופעילויות אחרות. כיום פועלים שישה ממתחמי הקולנוע של תיאטראות ישראל במיתוג ״יס פלאנט״.

אלקו רכשה את הרשת לפני כשנה ב־144 מיליון שקל, לאחר שנכנסה להקפאת הליכים. מבחינתה, העסקה עשויה להכניס דם חדש למתחמים, עם פוטנציאל רווח. מ-HOT ומאלקו נמסר כי "פעילות הקולנוע סינרגטית ומשלימה לשירותי HOT, ותומכת ביעדי אלקו להעמיק את החוויה הקולנועית ולספק ערך מוסף ללקוחותיה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות15 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

11.
מהלך מצוין, השאלה לאן הם יקחו את זה
המהלך מצוין מבחינה אסטרטגית להתחרות עם יס פלאנט בתחום הבידור. הבעיה היא שמעבר לשם המותג הגדול והמוכר אין אינטרקציה בין הקולנוע למנויים במסכים הביתיים, ללא ספק הם יעשו מהפכה רצינית אם הם ירכיבו חבילות שמשלבות את ממירי הטלוויזיה וכרטיסים לקולנוע על שמם במחיר משוקלל ומשתלם. כך ללא ספק מנויי הוט יקבלו תחושה שהם מוקפים בערך מוסף מחברת הוט.
שובל  |  05.02.19
לכל התגובות