אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
נאמני קו-אופ השיגו מימון בסך 15 מיליון שקל להפעלת הרשת צילום: עומר מסינגר

פרסום ראשון

נאמני קו-אופ השיגו מימון בסך 15 מיליון שקל להפעלת הרשת

המימון, שנלקח לתקופה של 6 חודשים מחברת גמא ניהול וסליקה, יאפשר את המשך הפעלת הרשת כעסק חי ואת תשלום המשכורות לעובדים

03.12.2018, 18:27 | ליטל דוברוביצקי

נאמני רשת קו-אופ, עו"ד שלמה נס ורו"ח חן ברדיצ'ב, השיגו מימון כספי לרשת הנמצאת בתהליך של הקפאת הליכים. לכלכליסט נודע כי השניים ביקשו מבית המשפט המחוזי בירושלים לאשר להם לקחת מימון ביניים בסך 15 מיליון שקל, ברבית שנתית של 5.15% ולתקופה של 6 חודשים, מחברת המימון גמא ניהול וסליקה.

קראו עוד בכלכליסט

 , צילום: עומר מסינגר צילום: עומר מסינגר  , צילום: עומר מסינגר

המימון המבוקש נועד לאפשר את המשך הפעלת הרשת כעסק חי, לרבות תשלום משכורות לעובדי החברה. הנאמנים ציינו בפני בית המשפט כי "רמת המלאי בסניפים של מוצרים רבים קרובה לאפס, ויש להביא לרמות מלאי שיאפשרו לחברה למכור סחורה באופן שיאפשר את שמירת פעילות החברה כעסק חי, את הפעלת הסניפים ואת צימצום הגירעון השוטף בו היא מצויה".

בראיון בלעדי למוסף ממון חשפו אתמול נס וברדיצ'ב כי "940 עובדי קו-אופ צפויים לקבל את משכורתם במלואה ב-9 לחודש. כמו כן, חודשה אספקת הסחורה לכול הסניפים. הספקים חזרו לעבוד עם הרשת. יהיה מימון לתקופת הקפאת ההליכים, הרשת חזרה לעבודה שגרתית".

עו"ד נס ורו"ח ברדיצ'ב החלו כבר ביום רביעי האחרון בניהול הרשת על 170 סניפיה ו-940 עובדיה. את העובדים מייצגים עוה"ד אלון הורנשטיין וגלילה הורנשטיין, את בנק איגוד מייצגת עו"ד אלונה בומגרטן, את בנק הפועלים מייצגים עוה"ד דורית לוי טילר ומור נרדיה, את בנק המזרחי מייצג עו"ד עמית פינס.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

6 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

6.
חוצפה מה זה השופטים האלה?
אז גם לי ישלמו 5.5 אחוז ריבית עלמערך ההלואה שנתתי להם עי רכישת תוי קניה , לא קיבלתי את התווים מתנה ,רכשתי אותם כי קואופ שיווקו אותם במרץ. איך השופט מאפשר לחייב לכחת הלוואה ממישהו, כשהוא כבר מחוייב לכבד שטר שהנפיק, כל החברות שנתנו ל׳ואופ כסף או סחורה רצו להרוויח, הם חברות שלוקחות סיכונים בשגרה, מי שרכש תווים לא מקבל ריבית או רווח, זה כמו מניה , אין כסף? תתנו חלק מהחברה במקום.
נפגע חזק  |  04.12.18
לכל התגובות