אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עופר נמרודי מינה את בנו למנכ"ל חברת ההתחדשות העירונית של הכשרת הישוב צילום: ורדי כהנא

עופר נמרודי מינה את בנו למנכ"ל חברת ההתחדשות העירונית של הכשרת הישוב

דניאל נמרודי, ששימש כסמנכ"ל "הישוב החדש", מחליף בתפקיד את אלכס מריאש שיקודם לתפקיד מנכ"ל הכשרה אלפא; למרות הקידום, שכרו של נמרודי יישאר ללא שינוי על 21 אלף שקל בחודש

04.12.2018, 12:55 | צלי גרינברג

לחצו כאן לערוץ הטלגרם של מדור שוק ההון בכלכליסט

חברת הכשרה אלפא מקבוצת הכשרת הישוב, בשליטתו של עופר נמרודי, דיווחה הבוקר (ג') על מינויו של בנו, דניאל נמרודי, לתפקיד מנכ"ל החברה הבת "הישוב החדש".

קראו עוד בכלכליסט

נמרודי, בן 32, כיהן מפברואר 2016 כסמנכ"ל בחברה הפועלת בתחום ההתחדשות העירונית. לפני כן עבד במשך שנה כמנהל פרוייקטים בחברת סקיוריטי והתמחה בעריכת דין בפרקליטות מחוז מרכז לאחר סיום לימודי המשפטים ומנהל העסקים בבינתחומי.

נמרודי הבן מחליף בתפקידו את אלכס מריאש שקודם לתפקיד מנכ"ל "הכשרה אלפא", ובנוסף מכהן גם כדירקטור ביישוב החדש, שנמרודי האב הכריז על פעילותה כמנוע צמיחה נוסף של הקבוצה. 

       

דניאל נמרודי , צילום: רובי קסטרו דניאל נמרודי | צילום: רובי קסטרו דניאל נמרודי , צילום: רובי קסטרו

           

הכשרת הישוב אלפא פועלת באמצעות חברת הבת "הישוב החדש" בתחום ההתחדשות העירונית. החברה מקדמת ומתכננת כיום מעל ל-40 פרויקטי התחדשות עירונית, בעיקר באזור תל-אביב והמרכז. בין הפרויקטים הבולטים אותם מקדמת החברה פרויקט לסין בתל אביב; רחוב ברלב בתל אביב, ההסתדרות בחולון, הרצל-ביאליק בראשון לציון, מתחם "היסמין" באור יהודה, מתחם הטייסים בנס ציונה ועוד.

בהודעת אלפא לא נכללה התייחסות לתנאי העסקה, אך על פי תנאי העסקתו של נמרודי הבן, שאושרו במרץ 2017, שכרו יישאר על 21 אלף שקל לחודש ובעלות שכר שנתית של 372 אלף שקל.

            

עופר נמרודי בעל השליטה בהכשרת הישוב עופר נמרודי בעל השליטה בהכשרת הישוב עופר נמרודי בעל השליטה בהכשרת הישוב

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות