אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
כוכב היוטיוב של השנה: מבקר הצעצועים ריאן בן ה-8, שצבר 22 מיליון דולר צילום: youtube

כוכב היוטיוב של השנה: מבקר הצעצועים ריאן בן ה-8, שצבר 22 מיליון דולר

ריאן מהערוץ Ryan ToysReview, זכה במקום הראשון לאחר שהרוויח 500 אלף דולר יותר מג'ייק פול שבמקום השני. הוריו הקימו את הערוץ ב-2015 ומאז הסרטונים שהוא מעלה זכו לכ-26 מיליארד צפיות והוא צבר 17.3 מיליון עוקבים

04.12.2018, 21:23 | שירות כלכליסט
ילד בן 8 שמפרסם ביקורות על צעצועים הוא כוכב היוטיוב המרוויח ביותר ב-2018, לאחר שצבר 22 מיליון דולר. 

קראו עוד בכלכליסט

לפי הדירוג שפרסם מגזין פורבס, ריאן מהערוץ Ryan ToysReview, זכה במקום הראשון לאחר שהרוויח 500 אלף דולר יותר מג'ייק פול, שהרוויח 21.5 מיליון דולר ודורג שני. ערוץ The Dude Perfect דורג שלישי עם הכנסות של 20 מיליון דולר.

ההכנסות של ריאן, שלא כוללות מסים או תשלומים לסוכנים ועורכי דין, הוכפלו לעומת השנה שעברה. הערוץ שלו הוקם ב-2015 על ידי ההורים, ומאז הסרטונים שהוא מעלה זכו לקרוב ל-26 מיליארד צפיות והוא צבר 17.3 מיליון עוקבים.

לפי פורבס, 21 מיליון דולר מההכנסות הללו מקורן בפרסומות שמשודרות לפני הסרטונים, ומיליון דולר נוספים מגיעים מפוסטים ממומנים. הצעצועים שהוא מציג בסרטונים שלו, לעיתים קרובות אוזלים במהירות מהמדפים.

הוא גם חתם על חוזה עם וולמארט שמאז הקיץ מוכרים קולקציית צעצועים תחת המיתוג שלו. היות והוא עדיין ילד, 15% מכלל ההכנסות שלו נשמרים בחשבון בנק אותו יוכל לפתוח רק שיהפוך למבוגר לפי החוק.

ריאן בן ה-7.  17.3 מיליון עוקבים וקולקציית צעצועים תחת המיתוג שלו, צילום: youtube ריאן בן ה-7. 17.3 מיליון עוקבים וקולקציית צעצועים תחת המיתוג שלו | צילום: youtube ריאן בן ה-7.  17.3 מיליון עוקבים וקולקציית צעצועים תחת המיתוג שלו, צילום: youtube

במקום רביעי: דניאל מידלטון

במקום הרביעי בדירוג נמצא דניאל מידלטון, גיימר בריטי המתמחה במינקראפט שכיכב בשנה שעברה בפסגת הדירוג. השנה הוא הרוויח 18.5 מיליון דולר.

אמן האיפור ג'פרי סטאר עם הכנסות של 18 מיליון דולר מדורג חמישי. גיימרים מדורגים גם במקומות הבאים. Markiplier מדורג שישי עם הכנסות של 17.5 מיליון דולר והגיימר הקנדי אוון פונג במקום השביעי עם 17 מיליון דולר. במקום השמיני נמצא שון מקלאלן האירי עם 16 מיליון דולר. בעקבות ההצלחה הוא יצר סדרה עבור דיסני.

ג ג'ייק פול. הגיע למקום השני בדירוג, עם הכנסות בהיקף 21.5 מיליון דולר | צילום: youtube ג

בשני המקומות האחרונים בעשירייה מדורגים כוכבים שנויים במחלוקת. הגיימר השבדי פליקס קלברג, המכונה PewDiePie הכניס בשנה החולפת 15.5 מיליון דולר. הוא כוכב היוטיוב עם מספר העוקבים הגדול ביותר (72.5 מיליון דולר), אך בשנה שעברה עמד במרכז שערורייה לאחר שפרסם סרטונים אנטישמיים. את העשירייה סוגר לוגאן פול (אחיו של ג'ייק פול מהמקום השני), שהרוויח 14.5 מיליון דולר, שספג ביקורות קשות לאחר שפרסם סרטון של אדם שהתאבד ביפן.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות