אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ביקושים לקרן הנדל"ן החדשה של הראל פיננסים: גייסה 190 מיליון שקל

ביקושים לקרן הנדל"ן החדשה של הראל פיננסים: גייסה 190 מיליון שקל

זאת לעומת תוכנית גיוס מקורית של עד 150 מיליון שקל; כעת הקרן תצא להשקעה באופן מיידי בנכסים שכבר נבחרו ונבדקו מבעוד מועד

05.12.2018, 15:13 | אמיר רוזנבאום

הראל פיננסים, זרוע הפיננסים של חברת הביטוח הראל, דיווחה היום (ד') כי השלימה את סבב הגיוס הראשון של קרן השקעות הראשונה שלה בתחום הנדל"ן. הקרן גייסה כ-190 מיליון שקל, לעומת תוכנית גיוס מקורית של עד 150 מיליון שקל.

קראו עוד בכלכליסט

כעת, כך מדווחים בחברה, תצא הקרן להשקעה באופן מיידי בנכסים שכבר נבחרו ונבדקו מבעוד מועד. כמו כן, הוסיפו כי על רקע עודף הביקוש ממשקיעים מוסדיים, שוקלים בהראל פיננסים הקמת קרן שנייה במהלך 2019.

"חשוב לנו להמשיך לחפש השקעות אלטרנטיביות מעניינות כדי לשדרג את התשואה הפוטנציאלית ללקוחותינו ולהמשיך לתרום לתיק ההשקעות שלהם. גם בשנה הקרובה נעשה זאת", מסר טל קדם, מנכ"ל הראל פיננסים.

קרן הנדל"ן של הראל - "הראל פיננסים השקעות בנדל"ן", מיועדת למשקיעים מסווגים והיא מתמחה בהשקעה בנכסים מניבים בארה"ב, עם דגש לבנייני מגורים להשכרה באזורים מרכזיים (Prime Location) בניו יורק. לנוכח האפשרות של חששות משקיעים מהשלכות עליית הריבית בארה"ב על סקטור הנדל"ן, לקרן יש מנגנון ייחודי המאפשר גידור של העלאת הריבית.

המודל העסקי של הקרן מבוסס על השקעה בנכסי value add, כאשר המטרה היא רכישה של נכסים מניבים אשר סובלים מתפוסה חלקית או ניתנים לשדרוג, בעיקר בתחום הדיור. מדובר בהשקעות בודדות שניתן להשקיע בהן הון של 2-10 מיליון דולר בעסקה.

טל קדם - מנכ"ל הראל פיננסים טל קדם - מנכ"ל הראל פיננסים טל קדם - מנכ"ל הראל פיננסים

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות