אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
נאמני רשת קואופ מבקשים אישור לתשלום 4.6 מיליון שקל שכר לעובדים צילום: עומר מסינגר

נאמני רשת קואופ מבקשים אישור לתשלום 4.6 מיליון שקל שכר לעובדים

ברשת מועסקים 940 עובדים. הנאמנים, ד"ר שלמה נס ורו"ח חן ברדיצב, מציינים כי התשלום בפועל מתאפשר לאור הפעלת החברה כ"עסק חי" וכן מימון ביניים שנטלו באישור ביהמ"ש בסך 15 מיליון שקל

05.12.2018, 18:03 | ליטל דוברוביצקי

נאמני רשת קואופ ביקשו לפני שעה קלה מבית המשפט שיאשר להם לשלם לעובדי הרשת הלוואה בסך כולל של כ-4.6 מיליון שקל עבור שכר חודש נובמבר.

קראו עוד בכלכליסט

ברשת מועסקים 940 עובדים. הנאמנים, ד"ר שלמה נס ורו"ח חן ברדיצב, מציינים כי התשלום בפועל מתאפשר לאור הפעלת החברה כ"עסק חי" על ידי הנאמנים וכן מימון ביניים שנטלו הנאמנים באישור בית המשפט בסך 15 מיליון שקל. "תשלום ההלוואה מתייחס אך לעובדים המועסקים כיום בחברה, אשר מהווים נדבך מרכזי וחיוני, שאין בלתו, בפעילותה.

   

סניף של קו אופ (ארכיון), צילום: אוראל כהן סניף של קו אופ (ארכיון) | צילום: אוראל כהן סניף של קו אופ (ארכיון), צילום: אוראל כהן

תרומתם של עובדים אלה להמשך הפעלת החברה במהלך תקופת ההקפאה, חיונית והכרחית. חלק נכבד מהעובדים בחברה הינם עובדים ותיקים ומיומנים, התורמים רבות לפעילות התקינה של החברה ולפיכך חיוניים להצלחתו של הליך הקפאה. עם כניסת החברה להקפאת הליכים נותרה החברה חייבת לעובדיה, בין היתר, את שכר עבודתם בגין התקופה שבין יום 1.11.18 ועד ליום 28.11.18 (מועד מתן צו הקפאת ההליכים לחברה, שהחל ממנו משולם שכר מקופת הנאמנים).

מדובר בעובדים מן השורה, אשר ברוב המקרים משמשים כמפרנסים יחידים במשפחה והשכר המבוקש משמש אותם לפיכך לא רק לצורך מחייתם, אלא גם לפרנסת משפחותיהם. הנאמנים סבורים, כי תשלום ההלוואה כאמור תסייע לרתום את העובדים למאמצים לשמר את פעילות החברה כ"עסק חי" ואת מאגר הלקוחות, בו היא מחזיקה.

את העובדים מייצגים עוה"ד גלילה הורנשטיין ואלון הורנשטיין.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות