אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בנט תקף את נתניהו: "פעלת כדי לפגוע באשתי. תתבייש לך" צילום: עמית שאבי

בנט תקף את נתניהו: "פעלת כדי לפגוע באשתי. תתבייש לך"

שר החינוך מתח ביקורת על נתניהו, בעקבות פרסום של חברת החדשות אודות שיחות שניהל רה"מ עם בעלי בזק. לדברי מקורבים של אלוביץ', ביקש נתניהו מבעלי בזק "לפרסם כתבה שלפיה אשתו של בנט היתה שפית במסעדות לא כשרות, אך בוואלה סירבו לפרסום"

05.12.2018, 21:13 | איתמר אייכנר ומורן אזולאי

יו"ר הבית היהודי נפתלי בנט תקף את ראש הממשלה בנימין נתניהו, בעקבות פרסום ב"החדשות" אודות שיחות שניהל ראש הממשלה עם בעלי בזק שאול אלוביץ'.

קראו עוד בכלכליסט

לדברי מקורביו של אלוביץ', שצוטטו בכתבה, ביקש נתניהו מבעלי בזק "לפרסם כתבה שלפיה גילת - אשתו של נפתלי בנט - הייתה שפית במסעדות לא כשרות. בוואלה! לא הסכימו לפרסם דבר כזה". 

בעקבות הפרסום, תקף כאמור בנט את נתניהו. בציוץ בטוויטר כתב: "צר לי עליך, מר נתניהו. טרחת אישית להתקשר לבעלי "וואלה!" כדי לפגוע באשתי. זהו מעשה נבזי ופחדני. תתבייש לך".

מהליכוד נמסר בתגובה: "אין גבול לצביעות של בנט, הוא זה שצריך להתנצל. עיתונאים רבים יודעים שמן הרגע שעזב את לשכת נתניהו, בנט לא הפסיק לתדרך נגד שרה נתניהו ולהשמיץ אותה בכל הזדמנות. מי שיש לו חמאה על הראש, שלא יצא לשמש".

חברת הכנסת סתיו שפיר התייחסה לעימות בין נתניהו ובנט וצייצה בחשבון הטוויטר שלה: "אגב משפחה והסתה. בעבר מפלגתו של בנט הפיצה עלי ידיעות שקריות שיש לי בן זוג פלסטיני, מחבל. כבר שנים אני מקבלת על זה הערות מגעילות ברחוב. לפעמים גם איומים ממש. מאוד נרגשת שבנט גילה פתאום את ליבו הפגוע מהכפשות ושקרים של פוליטיקאים קטנים ועלובים. בטוחה שכעת הוא יתנצל ויתקן את דרכו".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות