אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הטירה הכי מצולמת באינסטגרם מוצעת למכירה בטוסקנה צילום: coldwell banker luxury

הטירה הכי מצולמת באינסטגרם מוצעת למכירה בטוסקנה

טירת סמצאנו המפוארת והצבעונית נבנתה ב-1605 על ידי אציל ספרדי, ובמהלך השנים שימשה מלון במשך 70 שנה. כל אחד מ-365 חדריה מעוצב בסגנון שונה, ביניהם חדר הטווס הצבעוני, החדר הלבן, אולם המראות וחדר האוהבים. המחיר? רק 18.3 מיליון דולר

22.12.2018, 23:02 | שירות כלכליסט

טירה בטוסקנה, שזכתה לתהילת אינסטגרם, מוצעת כעת למכירה ב-18.3 מיליון דולר. טירת סמצאנו (Sammezzano castle) המפוארת והצבעונית, נבנתה ב-1605 על ידי אציל ספרדי בשם חימנז מארגון ועברה מאז כמה גלגולים, כולל תקופה בשנות ה-70 שבה שימשה כמלון יוקרתי הכולל בר.

לאחר סגירת המלון בשנות ה-90 בשל קשיים פיננסיים נותרה הטירה נטושה, אך הצליחה להישאר בתודעה הודות לכוחה של אינסטגרם וההאשטאג #sammezzano שמעטר תמונות רבות שפורסמו ברשת החברתית ומנציחות את הקישוטים והעיצובים של הטירה.

במאה ה-19 שופצה הטירה על ידי אחד מצאצאיו של הבעלים המקורי, שהעניק לה את העיצוב הנוכחי בסגנון מורי. בתקופה זו אף התארח במקום מלך איטליה, אומברטו הראשון.

טירה סמצאנו , צילום: coldwell banker luxury טירה סמצאנו | צילום: coldwell banker luxury טירה סמצאנו , צילום: coldwell banker luxury

הטירה שוכנת מדרום מזרח לפירנצה. היא בשטח של 5,430 מ"ר ומשתרעת על פני שטח של 260 דונם, שכולל גם פארק סמוך. הטירה, כוללת 3 קומות ו-365 חדרים – אחד לכל יום בשנה – כל אחד מעוצב בסגנון שונה, ביניהם חדר הטווס הצבעוני, החדר הלבן, אולם המראות וחדר האוהבים. היא מקושטת באריחים צבעוניים ותקרה מקומרת.

על פי הדיווחים, הטירה נמכרה במכירה פומבית ב-2017 עבור 15 מיליון יורו, אך לא ידוע אם הבעלים החדשים שיפצו אותה לפני שהציעו אותה מחדש למכירה. 

צילום: coldwell banker luxury

  , צילום: coldwell banker luxury צילום: coldwell banker luxury   , צילום: coldwell banker luxury

 , צילום: coldwell banker luxury צילום: coldwell banker luxury  , צילום: coldwell banker luxury

 , צילום: coldwell banker luxury צילום: coldwell banker luxury  , צילום: coldwell banker luxury

החדר הלבן, צילום: coldwell banker luxury החדר הלבן | צילום: coldwell banker luxury החדר הלבן, צילום: coldwell banker luxury

 , צילום: coldwell banker luxury צילום: coldwell banker luxury  , צילום: coldwell banker luxury

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות