אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
צולמה במקלחת במלון ותובעת את הילטון ב-100 מיליון דולר

צולמה במקלחת במלון ותובעת את הילטון ב-100 מיליון דולר

תושבת שיקגו גילתה שסרטון שצולם ללא הסכמתה במלון הופץ באתר פורנוגרפי ובין עמיתים לעבודה ואדם ניסה לסחוט אותה. "חוויה טראומטית"

06.12.2018, 18:45 | שירות כלכליסט
אישה תובעת מרשת המלונות הילטון 100 מיליון דולר, לאחר שלפי טענתה צולמה בלא ידיעתה במקלחת במלון, והסרטון הועלה לעשרות אתרי פורנו.

לטענת האישה, תושבת שיקגו שלא זוהתה בשמה האמיתי בתביעה, סרטון העירום צולם בחודש יולי בניו יורק במלון המפטון אין הילטון באולבני, ניו יורק (Albany Hampton Inn and Suites). היא שהתה בעיר לצורך מבחני לשכת עורכי הדין. בעלי המלון ורשת הילטון הם הנתבעים בתביעה, שהוגשה ביום שישי האחרון.

היא גילתה את הסרטון בספטמבר, כשקיבלה אותו במייל ממקור לא ידוע. לדבריה, הסרטון פורסם באתר פורנוגרפי כולל שמה המלא. השולח האנונימי דרש ממנה בתחילה תמונות אינטימיות נוספות ולאחר מכן ניסה לסחוט אותה ב-2,000 דולר מראש ועוד 1,000 דולר בכל חודש למשך שנה. האישה לא נכנעה לדרישות, ובמקביל החלה לנטר אתרי פורנו כדי לוודא שהסרטון מורד ברגע שהוא מתפרסם.

מלון המפטון אין הילטון, אולבני ניו יורק, צילום: Kayak מלון המפטון אין הילטון, אולבני ניו יורק | צילום: Kayak מלון המפטון אין הילטון, אולבני ניו יורק, צילום: Kayak

לטענת התובעת, לינק לסרטון נשלח גם לחברים ועמיתים לעבודה, מחשבון מייל שאמור להיראות כאילו היא עצמה שלחה. במייל המזויף נטען כי זה צולם עבור פרויקט אמנות של חבר. בנוסף, נשלח אליה מייל נוסף שהפעם דרש תשלום בביטקוין. "את רוצה שאני אפסיק, נכון?", נכתב באותו המייל.

"זו הייתה חוויה טראומטית לחלוטין, כי אלו אנשים שלמדו איתי משפטים", אמרה האישה בראיון לתוכנית "גוד מורנינג אמריקה". "הם חברים שלי, הם עמיתים לעבודה, והם קיבלו הודעה שנראתה כאילו אני שלחתי אותה".

דובר של המלון מסר כי הם נדהמו מההאשמות, והוסיף כי בשיפוצים שנערכו לאחרונה לא נחשף אף מכשיר חבוי, אך הם ימשיכו לעבוד עם הרשויות כדי לחשוף את העבריין.

מהילטון נמסר כי בכוונתם לתמוך בבעלים העצמאיים של המלון ולהמשיך לחקור את המקרה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

42 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

38.
ל28,יש הרבה שהיו שמחים שיצלמו אותם בעירום ויפיצו תמורת 100 מליון דולר.
אני ממש לא שונא נשים,ואני לא אחד מאלו שהגיבו קודם אבל בלי להתייחס לערך הפרטיות של אישה אחרת אני לא חושב שהפרטיות שלי שווה סכום של 100 מליון דולר,והייתי בשמחה מסכים שיצלמו אותי בעירום ויפיצו גם אם בתמורה אקבל רק 50 מליון דולר אילו זה היה אפשרי.
אורי  |  10.12.18
לכל התגובות