אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מנכ״ל חברת BUYME, מספר להייטקיסט איך זה לעבוד בחברה צילום: Buyme

מיתוג מעסיק

מנכ״ל חברת BUYME, מספר להייטקיסט איך זה לעבוד בחברה

התחרות על עובדים מוכשרים בענף ההייטק גוברת. במסגרת סדרת הראיונות של ערוץ הייטקיסט עם מנהלים בארגונים, מצאנו כי עבור טאלנטים, הבחירה במקום העבודה הבא מבוססת על הרבה מעבר לתלוש השכר. ראיון 23 מתוך 100 בסדרה; והפעם, יונתן אלון, מנכ״ל חברת BUYME!

10.12.2018, 11:06 | בשיתוף מערכת הייטקיסט
1. מה מאפיין אתכם כארגון ואילו ערכים חרטתם על דגלכם?

באנו לעשות טוב. וכשחושבים על זה לרגע, כבר אין המון חברות שקמות בבוקר ועובדות במרץ בשביל לעשות טוב. באנו להחזיר את הכיף למתנות, לחבר בין אנשים, להעצים את הרגעים המשמחים בחיים ולעזור לייצר חוויות חדשות, בין אדם לחבריו ובין הארגון לעובדיו ולקוחותיו. כחברה שמתעסקת ברגעים המשמחים בחיים, הבנו שאנחנו חייבים לשים את חוויית הלקוח והשירות בפרונט, לצד ערכים יומיומיים שמנחים אותנו: חדשנות, שמחת חיים יוצאת דופן וכבוד רב לעבודה שלנו ולשותפים. אנחנו לוקחים בצורה מאוד רצינית את הכיף שבאנו לייצר עבור כל אחד מהשותפים והלקוחות שלנו כמו גם את שלנו.

2. אילו עובדים ״ירגישו בבית״ ויצליחו בארגון שלכם?

לפני הכל אנשים טובים, אנשים שבאו לרוץ מהר, רעבים מאוד להצליח, סקרנים טבעית ועצמאיים מאוד, שרוצים לקחת חלק בחברה שזזה מהר ומעצבת מחדש את תחום המתנות.

3. כיצד אתם עוזרים לעובדים להצליח בארגון ולפתח את הקריירה שלהם?

אני חושב שאנחנו חברה מאוד מאפשרת. כלומר החברה מאוד מעודדת התפתחות, לקיחת תחומי עיסוק נוספים לתפקיד וחקירת נושאים נוספים. השנה ייסדנו את BUYME ACADEMY שזה בעצם מפגש שבועי של כל עובדי החברה, בו כל פעם מישהו לוקח על עצמו לחקור נושא שמעניין אותו, לנתח ולהציג את התהליך מול כלל החברה. זה תהליך מאוד מחבר ומאפשר דרור לסקרנים לפרוץ קדימה ולכולנו כחברה ללמוד ולהיחשף לניתוחים מעולים. כמובן שמאוד מקפידים על ליווי אישי צמוד של המנהלים, אירוח העשרות מבחוץ במגוון נושאים ועוד. כל סוף שנה ולקראת השנה החדשה, אנחנו עושים יומייםOff-Site בקיבוץ בצפון. ביומיים האלו אנחנו עוברים על השנה שהייתה, מחברים את כל החברה לנתונים ולמטרות הגדולות ומתכננים את השנה הבאה. האירוע הזה נותן לעובדים פסק זמן מחוץ לשגרת היומיום, לחשוב על האתגרים יותר לעומק ועל דרכי פעולה. אחד הדברים שאני הכי גאה בהם, זה שהרוב המכריע של המנהלים, כמו גם פונקציות חדשות שקמו לאחרונה, צמחו מתוך החברה.

4. אילו אירועים / פעילויות החברה מקיימת לטובת העובדים?

אנחנו אוהבים לבלות ביחד, אז הרשימה פה היא כמעט אינסופית: פיקניק בטבע בדרום אדום, קייטנת ילדים באוגוסט, ביקורים בתערוכות והצגות, יציאה למסעדות הכי שוות, שירה בציבור, ריצה משותפת במרתונים, שיעורי יוגה או פילאטיס שבועיים. אחת לשבוע כל אחד בחברה בוחר לעצמו "יום אור יום" שבו העובדים יוצאים מוקדם, כל חמישי האפי האוור מגוון, שנקרא אצלנו "חמישי בחמש", המצאנו נוהג של 1:1 – אחת לרבעון כל חבר בחברה מגריל חבר אחר שלא בצוות שלו ושניהם יוצאים יחד על חשבוננו לארוחה מפנקת אצל אחד מהשותפים שעובדים איתנו, וכמובן טיול מפנק לחו"ל כששוברים יעדים.

אבל, לצד כל הכיף אני גאה מאוד ביוזמה של החברים עצמם, לארח כל שנה אצלנו במשרד "זיכרון בסלון" לציון יום השואה, לתרום לחברה, לארח אנשים עם סיפורים מעניינים ועוד.

יונתן אלון, מנכ״ל חברת BUYME, צילום: Buyme יונתן אלון, מנכ״ל חברת BUYME | צילום: Buyme יונתן אלון, מנכ״ל חברת BUYME, צילום: Buyme

5. מה החזון שלכם בכל הקשור לאנשים שעובדים בחברה?

אני חושב שאחת ההחלטות הכי חשובות בחיים המודרניים היא מקום עבודה – מה החברה באה לעשות בעולם, במה היא עוסקת, מה המוצר שלה, האם הוא טוב ואני מתחבר אליו, ובעיקר מה התרבות הארגונית במקום. מפה בעצם אני גוזר את תפקידי, לייצר חברה ותנאים שמכבדים את כל החברים בה, דוחפים קדימה למצוינות, חברה שקופה ושטוחה ומאפשרת לכל מי שלוקח בה חלק לצמוח, להתעצב, להשפיע ולקחת חלק משמעותי, כל זאת לצד ערכים מאוד ברורים.

6. כיצד נראה יום עבודה בארגון?

קצבי, כחלק מחברה שכל הזמן דוחפת קדימה וצומחת, היום-יום מאוד קצבי, אנרגיות גבוהות, כל יום שונה מקודמו, לקוחות, רעיונות, מוצרים חדשים וגם אתגרים כמובן. לכן, היה לנו חשוב לעצב מחדש משרדים שיאפשרו את כל הכיף הזה, משרדים ברוח שלנו, שובביים, שמחים, פתוחים ומזמינים חיוך ומשחק.

7. מה מאפיין את העובדים והמנהלים בארגון שלכם? אילו אנשים אתם מחפשים?

אנחנו מחפשים תמיד חברים חדשים, אנשים שמתחברים לרעיון שלנו, אוהבי אדם, שמחים טבעית, כאלו שמחוברים מאד למה שהם עושים, אוהבים לדחוף קדימה ומבינים את גודל מתנת העצמאות ופורחים לאורה, אנשים ערכיים ואנרגטיים אבל לפני הכל, אנשים שפשוט יהיה כיף איתם.

 

בואו להכיר אותנו לעומק ולהתעדכן במשרות הפתוחות שלנו באתר הקריירה שלנו בהייטקיסט. 

הייטקיסט פלטפורמת מיתוג המעסיק החדשה והיוקרתית לענף ההייטק בישראל.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות