אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שרה נתניהו נחקרה בלהב 433 בחשד למסירת מידע כוזב למבקר המדינה צילום: רויטרס

שרה נתניהו נחקרה בלהב 433 בחשד למסירת מידע כוזב למבקר המדינה

אשת ראש הממשלה נחקרה במשך שעתיים בפרשה שבה היא חשודה שהעסיקה את יועץ התקשורת לשעבר ניר חפץ מבלי לשלם על כך

07.12.2018, 15:28 | אלי סניור

אשת ראש הממשלה שרה נתניהו הגיעה בצהריים (יום ו') לחדר החקירות ביחידת להב 433 לחקירה נוספת - הפעם בפרשה שבמסגרתה היא חשודה בדיווח כוזב למבקר המדינה. החקירה נמשכה שעתיים - והסתיימה. 

נתניהו חשודה כי העסיקה את ניר חפץ - כיום עד המדינה בתיק 4000 (פרשת בזק-וואלה!) כיועץ התקשורת שלה, אבל לא שילמה על כך. מי שאמור גם להעיד בתיק הוא עו"ד דוד שומרון, המקורב למשפחה שטיפל בהסדרת התשלום שהיה אמור להגיע לעמותה כלשהי.  

 

רעיית ראש הממשלה שרה נתניהו ויועץ התקשורת לשעבר ניר חפץ, צילומים: גדעון מרקוביץ, אלכס קולומויסקי רעיית ראש הממשלה שרה נתניהו ויועץ התקשורת לשעבר ניר חפץ | צילומים: גדעון מרקוביץ, אלכס קולומויסקי רעיית ראש הממשלה שרה נתניהו ויועץ התקשורת לשעבר ניר חפץ, צילומים: גדעון מרקוביץ, אלכס קולומויסקי

 

 

ככל הידוע, מבקר המדינה בדק את תנאי העסקתו של חפץ אל מול נתניהו. חפץ ביקש להסדיר את עניין התשלום עבור שירותיו, כך שהכסף יועבר כתרומה לעמותה. בסופו של דבר עלה החשד כי שרה נתניהו לא העבירה הכספים לעמותה אף שהעידה כי עשתה כן. על פי החשד, היא הציגה לכאורה קבלות פיקטיביות שהעידו שהתשלום הועבר לעמותות - אולם הדבר לא נעשה בפועל.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות