אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פייסבוק תבצע רכישה חוזרת נוספת של מניות - ב-9 מיליארד דולר צילום: ABC

פייסבוק תבצע רכישה חוזרת נוספת של מניות - ב-9 מיליארד דולר

זאת בניסיון לרצות את המשקיעים לאחר צניחה בשווי המניה; התוכנית החדשה תתבצע במקביל לתוכנית דומה של רכישת מניות בשווי 15 מיליארד דולר, עליה הכריזה החברה בשנה שעברה

08.12.2018, 09:39 | שירות כלכליסט

לערוץ הטלגרם של מדור שוק ההון בכלכליסט לחצו כאן

פייסבוק מתכוונת לבצע רכישה חוזרת של מניות בשווי 9 מיליארד דולר, זאת בניסיון לרצות את המשקיעים לאחר צניחה בשווי המניה, שנפלה מאז תחילת השנה ב-22%.

קראו עוד בכלכליסט

לפי רויטרס, התוכנית החדשה לרכישה חוזרת של מניות תתבצע במקביל לתוכנית דומה של רכישת מניות בשווי 15 מיליארד דולר, עליה הכריזה החברה בשנה שעברה.

פייסבוק נמצא בעיצומה של חקירה מצד המחוקקים בבריטניה, זאת לאחר שנחשף כי חברת הייעוץ קיימברידג' אנליטיקה, שעבדה עבור הקמפיין של דונלד טראמפ לנשיאות, השיגה מידע אישי של 87 מיליון משתמשי פייסבוק. החששות לגבי התנהלותה של החברה, והפרסומים הפוליטיים שבוצעו באמצעותה לטובת התערבות זרה במשאל העם על הברקזיט ובבחירות לנשיאות ארה"ב, הם בין הנושאים המרכזיים שנחקרים על ידי הרגולטורים בבריטניה ובאיחוד האירופי.

במקביל, ביולי הודיעה החברה כי צפויה האטה בצמיחה ובשולי הרווח בשנים הקרובות. הרשת החברתית קרובה לרוויה, ולכן בפייסבוק צריכים לחפש סוגים חדשים של מודלים עסקיים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות