אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ריבוע הקסם של גרטנר: פורטינט דורגה ברביע ה- Challengers בתחום תשתית קצה ל-SD-WAN צילום: שאטרסטוק

ריבוע הקסם של גרטנר: פורטינט דורגה ברביע ה- Challengers בתחום תשתית קצה ל-SD-WAN

פורטינט מספקת את ה-SD-WAN והאבטחה הטובים ביותר מסוגם בפתרון משולב אחד

10.12.2018, 11:43 | בשיתוף פורטינט
חברת המחקר גרטנר (Gartner) פרסמה את דוח ריבוע הקסם בנושא תשתית קצה לרשתות תקשורת מרחביות – Wide Area Networks (WAN), הממקם את פורטינט (Fortinet) ברביע ה-Challengers בתחום בזכות שלמות החזון של החברה. בפורטינט ציינו כי מיקום זה מדגיש את מחויבות החברה לפיתוח פונקציונליות SD-WAN מתקדמות יחד עם אסטרטגיית אבטחה משולבת במלואה ודגש על אוטומציה כדי לפשט את פעולות הרשת והאבטחה עבור ארגונים.

הטרנספורמציה הדיגיטלית משנה באופן קיצוני את חיבוריות ה-WAN בארגונים. אימוץ מהיר של הענן דורש מסניפים ארגוניים מבוזרים להיות גמישים ומאובטחים יותר, וזאת לצד הצמיחה בשיתופי פעולה גלובליים ונפחי התעבורה שהארגונים חווים. כתוצאה מכך, ארגונים רבים מאמצים את ה-SD-WAN כחלופה לפתרונות תשתית ה-WAN הישנות שלהם. ה-SD-WAN מציע יתרונות חשובים הקשורים לדרישות העסקיות הדיגיטליות החדשות, כמו גישה ישירה לענן, ביצועי יישומים טובים יותר, גמישות מוגברת ועלויות מופחתות. אך יחד עם היתרונות, קיימים גם אתגרי אבטחה, היות והתעבורה כבר לא מנותבת דרך מרכז הנתונים הארגוני ומוגנת על ידי הפיירוולים של הדור הבא.

ה-SD-WAN של פורטינט מספק מספר יתרונות כדי להתמודד עם האתגרים הללו ולספק פונקציונליות SD-WAN מובילה, ביניהם: פונקציונליות SD-WAN מתקדמת מובנת – באמצעות הפיירוולים של הדור הבא של FortiGate, הכוללים פונקציונליות SD-WAN מובנית בשילוב עם אבטחה ברמת ארגונית; מובילות באבטחת פיירוול של הדור הבא – כאשר ה-SD-WAN של פורטינט, המשולב עם פיירוול ה-FortiGate של הדור הבא, מציע לסניפים ארגוניים את היכולת לבחון תעבורת SSL עבור נוזקות ולאתר מתקפות נוזקה באמצעות סינון URL, IPS, אנטי-וירוס ו-sandbox; אוטומציה מכוונת עסקית – ה-SD-WAN מאפשר לארגונים לתרגם מדיניות עסקית ברמה גבוהה למדיניות ברמת המשתמש והיישום. בסיוע האוטומציה, פורטינט מאפשרת לארגונים להגביר את היעילות הקבוצתית – עניין משמעותי בתקופה של המחסור החמור במומחי אבטחת סייבר מיומנים.

אלי פרנס, סגן נשיא לאזור ישראל, יוון, קפריסין ומזרח אירופה, קרדיט: יח"צ אלי פרנס, סגן נשיא לאזור ישראל, יוון, קפריסין ומזרח אירופה | קרדיט: יח"צ אלי פרנס, סגן נשיא לאזור ישראל, יוון, קפריסין ומזרח אירופה, קרדיט: יח"צ

אלי פרנס, סגן נשיא לאזור ישראל, יוון, קפריסין ומזרח אירופה, אמר כי, "כדי לספק יעילות אבטחה נוספת, פתרון ה-SD-WAN של פורטינט משולב עם מארג האבטחה (Security Fabric) של החברה. סימן ההיכר של מארג האבטחה זוהי היכולת להשתלב בצורה רציפה לאורך רשתות אקו-סיסקם רבות כדי לספק הגנה ונראות רחבות לכל חלק של הרשת, כל התקן ויישום, בין אם הוא ווירטואלי, מקומי או בענן. עם למעלה מ-360,000 לקוחות ברחבי העולם ו-3 מיליון התקנות הניתנות להתאמה ל-SD-WAN על ידי עדכון תוכנה פשוט – יכולות סקלביליות ה-VPN הגבוהה של הפיירוול FortiGate של הדור הבא, פונקציית דומיין ווירטואלי הרשומה כפטנט לאבטחת סביבות מרובות דיירים – multi-tenancy ויכולות ניהול מרכזי יסייעו משמעותית לארגונים לפרוס רשתות WAN בצורה גמישה וסקלבילית".

ג'ון מדיסון, סגן נשיא בכיר לתחום מוצרים ופתרונות בפורטינט, אמר כי, "SD-WAN משחק תפקיד מרכזי במימוש היתרונות האמיתיים של הטרנספורמציה הדיגיטלית, ויחד עם זאת, עדיין אין דגש מספיק לתפקיד האבטחה. פורטינט פיתחה פונקציונליות SD-WAN הטובות מסוגן, המשולבות במלואן עם האבטחה הטובה ביותר, דבר ההופך את הפתרון לבחירה הברורה ללקוחות הדורשים לקבל את החבילה המלאה. פונקציונליות ה-SD-WAN משולבת בכל הפיירוולים מסוג NGFW ו-UTM של פורטינט כחלק ממערכת ההפעלה הבסיסית. הגישה הישירה לענן, ביצועי יישומים ואבטחה מובילה בתעשייה המסופקים על ידי ה-SD-WAN של פורטינט יוצרים תהודה בקרב לקוחותינו ואנחנו מאמינים כי זוהי הסיבה העיקרית לזכייתנו בפרויקטים משמעותיים בתחום".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות