אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פרויקט מגורים חדש במרכז רמת השרון צילום: arc-deco

פרויקט מגורים חדש במרכז רמת השרון

חברת אורבן נדל"ן מתחילה בשיווק פרויקט "הקוצר 8"

11.12.2018, 15:13 | בשיתוף אורבן נדל"ן

בחזרה לערוץ התחדשות עירונית>>

חברת אורבן נדל"ן החלה שיווק של פרויקט תמ"א 38 חדש ברמת השרון, עיר שנמצאת בתנופת התחדשות בזכות מגוון הפרויקטים המתבצעים בה. מדובר בפרויקט שייבנה במסגרת תמ"א 38/1. כאשר בנוסף לחיזוק המבנה הקיים בן 3 קומות, הוספת מ"מדים, מרפסות וחניה ל 9 דירות הקיימות, תבנה החברה עוד 8 דירות חדשות לגובה 2.5 קומות.

פרויקט זה מצטרף לשורת פרויקטים אותם מקדמת החברה באזור המרכז והשרון. תמהיל הדירות בו כולל: דירות בנות 4 חדרים בשטח של 121 מ"ר עם מרפסת בשטח של 17 מ"ר במחיר החל מ- 4.16 מיליון ₪. דירות בנות 5 חדרים בשטח של החל מ 132 מ"ר עם 16 מ"ר מרפסת במחיר החל מ- 4.52 מיליון ₪. פנטהאוזים בני 5 חדרים בשטח של 128 עם גג בשטח של 59 מ"ר ומרפסת נוספת במחיר החל מ 5.280 מיליון ₪. על תכנון הפרויקט אמון משרד האדריכלים סטודיו O2A.

הפרויקט ממוקם בשכונת הדר בעיר, שכונה שקטה, מגוונת ונגישה במרכז העיר. האזור מוקף גני שעשועים ופארקים ירוקים, גני ילדים ובתי ספר, מתאים מאוד למשפחות צעירות. הגישה לכל השירותים העירוניים היא מאוד נוחה, הרחובות הראשיים ובהם חנויות, בתי קפה, מסעדות, מבני ציבור והקהילה נמצאים במרחק הליכה קצר. צירי התנועה והתחבורה הציבורית נמצאים גם כן בסמיכות.

דוד זהבי, מנכ"ל משותף חטיבת התחדשות עירונית של חברת אורבן נדל"ן: " רמת השרון ממשיכה לחדש את פניה, שכונת הדר מצטרפת לתנופת ההתחדשות. מדובר בשכונה וותיקה, מוערכת ומבוקשת, התחדשות העירונית בה מאפשרת לתושבים הוותיקים לשדרג את תנאי מחייתם, ולעיר כולה להגדיל את מלאי הדירות החדשות ובכך לאפשר מעבר של משפחות צעירות למרכז העיר. הפוטנציאל להתחדשות עירונית בשרון בכלל ובעיר בפרט, גדול מאוד ואני מאמין שנקדם פרויקטים נוספים שיחדשו את פני האזור".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות