אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פרויקט מגורים חדש במרכז העיר הצפוני של כפר סבא צילום: אריק ברוק

פרויקט מגורים חדש במרכז העיר הצפוני של כפר סבא

פרויקט התחדשות עירונית ברחובות "קרן היסוד/הכרמל"

11.12.2018, 15:13 | בשיתוף אורבן נדל"ן

בחזרה לערוץ התחדשות עירונית>>

כפר סבא זוכה בתקופה האחרונה לחידוש ושדרוג רב, בזכות מגוון פרויקטים של התחדשות עירונית המתבצעים בה. בתוך כך, פרויקט חדש אשר ייבנה במסגרת התיקון הראשון של תמ"א 38 של חברת אורבן נדל"ן יוצא לשיווק. הפרויקט כולל שני בניינים האחד ברחוב הכרמל 85 והשני צמוד אליו ברחוב קרן היסוד 9. כאשר בנוסף לחיזוק המבנים הקיימים בני 4 קומות והוספת מ"מדים ל 16 דירות הקיימות תבנה החברה עוד 10 דירות חדשות ב3 קומות.

הפרויקט ממוקם באזור שקט ופסטורלי במרכז העיר, מוקף גינות ופארקים, אזור המתאים מאוד למשפחות צעירות. בשכונה מספר גני ילדים ובתי ספר. המיקום המרכזי מאפשר גישה נוחה וקלה לכל השירותים העירוניים. חנויות, מסעדות, מבני ציבור והקהילה נמצאים במרחק הליכה קצר. הפרויקט קרוב גם לצירי תחבורה מרכזיים ותחבורה ציבורית.

פרויקט זה מצטרף לשורת הפרויקטים אותם מקדמת החברה באזור המרכז והשרון. תמהיל הדירות בו כולל: דירות בנות 3 חדרים בשטח של 71 מ"ר עם מרפסת בשטח של 13 מ"ר במחיר פריסייל החל מ- 1,590,000 מיליון ₪. דירות בנות 4 חדרים בשטח של 95 מ"ר עם מרפסת בשטח של 9 מ"ר במחיר פריסייל החל מ- 1,900,000 מיליון ₪. פנטהאוזים בני 4 חדרים בשטח של 96 מ"ר עם 88 מ"ר מרפסת במחיר פריסייל החל מ- 2.810 מיליון ₪. על תכנון הפרויקט אמון משרד האדריכלים קו אחד, משרד אשר תכנן פרויקטים רבים של החברה. הפרויקט נמצא בשלבי בנייה מתקדמים ואכלוס הדירות צפוי באוגוסט 2019.

דוד זהבי, מנכ"ל משותף חטיבת התחדשות עירונית של חברת אורבן נדל"ן: " אני מברך על תחילת שיווק של פרויקט חדש של החברה בכפר סבא שממשיכה לחדש את פניה בתמיכה מלאה של העירייה. לאחר שנים שבכפר סבא התרכזו בעיקר בבניה חדשה בשכונות חדשות, התחדשות של מרכז העיר היא הכרחית כדי שגם אזור זה יקבל את הצביון של חדשנות ועכשוויות. הפוטנציאל להתחדשות עירונית בעיר ובשרון בכלל גדול מאוד ואני מאמין שנקדם פרויקטים נוספים שיחדשו את פני האזור".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות